Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha valaki megpuszilja/szeretge...

Ha valaki megpuszilja/szeretgeti a lovat, abból a ló mit érezhet? Felfoghatja, hogy miért csinálja, vagy közömbös neki?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
szerintem a puszit nem értik, de a simi, vakarászás biztosan jólesik nekik. én a sörényélét szoktam vakargatni, mint ahogyan ők egymásnak a karámban. ez biztos tetszik neki, teljesen ellazul tőle :)
2011. dec. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább a ló maga a viselkedésedből fogja kiszűrni, hogy szereted-e vagy sem. Az, hogy most puszilgatod, meg össze vissza nyálazod, az még nagyon nem elég. Részemről sosem puszilgattam a lovaimat, de attól még nagyon szeretem őket. Szerintem ők is megvannak a pusziszkodás nélkül. A vakarást, fürdést, simogatást, nasit sokkal jobban díjazzák!
2011. dec. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy érzi. Érzi, hogy hogy érsz hozzá. Akár puszilod, akár szeretgeted, akár simogatod. Azt érzi, hogy hogy állsz hozzá, meg érzi a szeretetedet. Egyébként meg én az orra oldalára szoktam puszit adni, és megvan vele. Kivéve, ha meg van sértődve, mert akkor nem engedi. Tehát igen, érzi, hogy miről van szó.
2011. dec. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben érzi, a legapróbb mozdulatodból is, hogy mit érzel, lehet, hogy Ő a puszit nem úgy fogja fel, hogy "kaptam egy puszit", de érzi, hogy a puszival pozitív dolog jár együtt, melegség, szeretet, jóérzés. :)
2011. dec. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
így van. Nem magát a puszit érzi kedvességnek, mert ő nem tudja hogy mi az a "puszi" csak a vele járó szeretet. :)
2011. dec. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem értik hogy mért csinálod, de érzik hogy szeretetből, szóval mondhatjuk hogy értik!!! érzik hogyha szeretetből csinálod, de ha csak úgy akkor még elis húzza a fejét, mert nem tudja hogy mitakarsz
2012. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!