Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha tetszik egy lány és úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy lány és úgy érzem alakulni valami, akkor az jó, ha a fiú egyszer csak megpuszilja a lányt?

Figyelt kérdés
Ezt azért kérdem, mert sztem jobb ez, mint egyből megpróbálni megcsókolni, mivel lehet nem akarja még vagy nem tetszene neki és ha egy ilyen arcrapuszit adnék és nem húzódna el, akkor az már jó jel lehet. Ilyen fokozatosság miatt gondoltam. De nemtom. Szerintetek?
2010. okt. 8. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy jó! =)

Puszild meg nyugodtan. =)

2010. okt. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nyugodtan puszild meg, egy pusziból nem lehet gond, sőt. Esetleg meg is masszírozhatod, ha jól csinálod ő fog először puszit adni :-)
2010. okt. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
puszild meg hát :)
2010. okt. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
en se tom.
2010. okt. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Smárold le. És legyél vele pofátlan, magabiztos, és öntudatos! :)
2010. okt. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
jó ötlet az a puszi :) biztos bejön neki :)
2010. okt. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Puszild már meg!!!!!!!!!!!!!!

:D

2010. okt. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát jó, köszönöm a válaszokat. Egyelőre nem vok olyan helyzetben, hogy lenne valaki, csak úgy eszembe jutott, ha lenne, akkor kezdeményezhetnék ilyen módszerrel is.
2010. okt. 9. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!