Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem csókolózik velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem csókolózik velem annyiszor a barátom, mint régebben? Az összes csókját rövidre fogja, inkább csak a számat megpuszilja és ennyi.

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Kezdesz unalmassá válni a számára, de nem azért mert unalmas vagy! Egyszerűen már kellene neki a friss husi. Ennyi.
2010. máj. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%
Lehet büdös szád, és az elején ne zavarta csak miután meg kapta a puncidat, és mostmár az kell neki
2010. máj. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
büdös a szád vagy, mert már nem szeret ilyesmi. kérdezs meg tőle szolidan.
2010. máj. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem büdös, mindig mosok fogat.
2010. máj. 20. 18:06
 5/9 A kérdező kommentje:
+rágó..nem azért van ez..
2010. máj. 20. 18:06
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá. ennél jobbat nem lehet mondani, egy halom idegen ember nem fog belelátni a barátod fejébe, ha Te nem tudsz. :)

Milyen a párkapcsolatotok, ha ennyit nem mersz megkérdezni?

2010. máj. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg először viccesen és látni fogod rajta h igazat mondd v nem.

Nem akarlak elszomorítani, de már lehet h nem kíván úgy téged, v nem szeret..de az is lehet h csak sok megterhelő dolog történt vele mostanság és nem is evszi észre h megváltozott

2010. máj. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

tök hülyeség ezen rágódnod,nekem meg az unalmas már egy kicsit,amikor mindenki ezzel a szöveggel jön az ilyen kérdésekre hogy "unalmas vagy már neki".Egyáltalán nem erről van szó,amikor egy kapcsolat még új,akkor a fiú azon van,hogy bevágódjon,megalapozza a kapcsolatot,ugyanúgy hozzátartozik ehhez a csók is,később egy stabil kapcsolatban inkább a sok szájra puszi-amúgy én mindenkinél ezt vettem észre.Nálunk is így van és én sem kezdeményezem annyiszor a hosszú csókokat,mint régebben és nem azért mert meguntam a barátomat,most sokkal jobban kívánom,mint az elején,amikor még képesek voltunk fél órákat csókolózni.Nem kell mindenben a rosszat látni.

21/L

2010. máj. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval. Egy idő után már nem mindenki vágyik rá, hogy folyton a párja száján csüngjön. Ha már más témára is rátértetek, akkor szerintem egyértelmű... Az elején a csók az egyetlen, amivel kifejezhetitek a vonzalmatokat. Jobban számít. Ha már van szex, akkor szerintem nem kell akkora jelentőséget tulajdonítani a csóknak. Ha viszont tényleg tudni akarod, a legjobb ha az illetékest kérdezed. :P

20L

2010. máj. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!