Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha kihívom sétálni, akkor azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kihívom sétálni, akkor azt a lány felfoghatja úgy, mint randi? 17F

Figyelt kérdés

Van egy 16 éves lány akit 1 éves ismerek,de csak barátok vagyunk.

Én nagyon szerelmes vagyok belé,és el szeretném mondani neki. Már sokszor sétáltunk,úgyhogy ezt is csak egy sima baráti sétának tekintené csak azzal a különbséggel,hogy elmondom neki,hogy mit érzek.

Ma is beszéltem vele MSN-en és megkérdeztem,hogy mikor tudna kijönni velem sétálni,és azt mondta,hogy bármikor csak szóljak :)

És a jövő hét hétvégére gondoltam.

Nade olyat is mondott,hogy nagyon lassú vagyok :S

Ezt mire értette ?

Arra,hogy 1 év után nem volt annyi vér a f@szomban,hogy elmondjam neki ?

Lehet,hogy arra vár,hogy elmondjam neki ?

Ja és a múltkor mondta,hogy szar neki,hogy egyedül van :(

Ezek szerintetek apró célzások ?


2011. márc. 4. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:

ezek nem celzások... 1 éve ismered és nagyonjó barátod igy sztem a csajnak meg se fordult még a fejébe az h te szerelmes vagy belé... a "nagyon lassú vagyok" részt nemnagyon értem énse... kéne ehez az elözmény... v csak spontán bevágta h "te vagy már lassú" v vmi ilyesmi? XD de vigyázz ezzel mert fennáll annak a veszélye h örökre elveszitheted (énis igy jártam) és persze a legfontosabb: aki nekünk kell azt nem kaphatjuk meg akinek meg mi kellünk az meg minket nem kaphat meg :DD és ez igy van!!

na meg persze a bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!! :))

2011. márc. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És az jelent valami,hogy nem mert sokáig a szemembe nézni,remegett is full piros volt ?
2011. márc. 4. 22:00
 3/10 anonim ***** válasza:

tuti hogy bejössz neki csak fél ezt neked bevallani. lépj te és valld be az érzelmeidet de csak finomna. aztán ha látod hogy veszi a lapot akkor nyíltan is rákérdezhetsz a járás dologra.

17L

2011. márc. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi :) ez azért jobban esett :)
2011. márc. 4. 22:06
 5/10 koltt ***** válasza:
Na figyu ha szoktatok sétálni, stb már biztosan elég jól ismer, és ha szeretsz valakit az olyan mintha behugytál volna, mindenki látja, de csak te érzed, szerintem már ő is látja rajtad hogy tetszik neked, csak várja hogy lépj. Csak lazán mint a kazán, nem lesz gond.
2011. márc. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
megint 17 éves lány vagyok: biztos érzi már ő is hogy már nem csak barátok vagytok ezért mondta hogy lassú vagy és hogy egyedül vagy. nekem is volt már ilyen fiúval dolgom én próbáltam célozgatni rá hogy esetleg több is lehetne köztünk, tetszettem neki, de nem lépett ezért nem is lett köztünk semmi. úgyhogy hará ;)
2011. márc. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*van
2011. márc. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Akkor ha nem lépek akkor el fog hagyni ?

azaz akkor elkezd más fiúkkal talizni meg ilyenek ? =/

2011. márc. 4. 22:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen elég valószínü mert azt fogja hinni hogy te nem akarod ...szerintem lépj :)szerintem is apró jelek próbáld finoman megmondani neki és szerintem ha szeret és nem is úgy megmaradhat a barátságotok...
2011. márc. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem (és ez a egy lány véleménye) bejössz neki. Ő rád vár, te meg "elég lassú vagy", igen :D Hogyha ő azt mondta, hogy neki bármikor jó a ti sétátok, az már eleve azt jelenti, hogy nagyon fontos vagy neki, és igen szerintem, ez, hogy nincs barátom, meg rossz, hogy egyedül vagyok azok bizony célzások :) Hívd el előbb sétálni, ne várasd annyi ideig :D Amúgy meg a pirosodás, meg ezek a dolgok tuti jelek :) A másik meg meglátszik a másikon, hogy csak barát vagy több is :) (szerintem neki is kezdett le esni) A LÉNYEG: beszélj vele minél előbb!!
2011. márc. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!