Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nektek befolyásolja a lovaglás...

Nektek befolyásolja a lovagláshoz való kedveteket a lovarda társasága/hangulata?

Figyelt kérdés

Ahova én járok, egy kisebb lovarda. Magánember 13 lóval. Van egy lány aki segít a tulajnak és mindennapos részéről a folyamatos rivalizálás, kötözködés "Mit keresel te itt?!"-hangnemben való kommunikálás.

Ez sajnos rányomja a bélyeget, és egyre kevésbé van kedvem menni, pedig a lovakat elmondhatatlanul imádom.


2011. dec. 31. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagy mértékben befolyásolja, kérdezd meg mi a baja veled? Vagy mi nem tetszik, mondd meg neki hogy te is ugyanúgy szereted a lovakat , mint ő ezért vagy itt, nem azért h. a helyét elvedd!
2011. dec. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy befolyásolja. Ilyen helyre tuti nem jártam volna, ahol cseszegetnek. DE, ez rajtad is múlik, ha hagyod, persze, hogy megteszi. A helyzetet nem ismerem, úgyhogy, ha teheted oltsd le, vagy szólj be neki. Rögtön, amikor kötözködik. Csak ne téged vágjanak ki miatta. Ha nem teheted, akkor vagy megszoksz vagy megszöksz. Vagy bizonyítasz a tulajnak, hogy neked is helyed van ott.

Esetleg felveheted a kerek szemű cicás nézéses módit, és behódolhatsz neki. Persze akkor meg ugráltatni fog, szóval én nem lennék csicska se.

2011. dec. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hova jársz lovagolni? Mert ott is ugyanez a helyzet, ahová én járok.
2011. dec. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ezért költöztem el, mert már rossz volt oda menni :S
2012. jan. 1. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy az ember hangulata függ attól, ahogy viselkednek vele.

Én jöttem már el lovardából azért, mert a tulaj kicsi kislánya elviselhetetlen volt. Ugyan ez a lekezelő, én vagyok a valaki stílus, ne nyúlj a lóhoz, az iskolaló is az övé, hagyd békén, ne variáld a cuccát, semmihez ne nyúlj hozzá!

2012. jan. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is mentem volna az egyik környékbeli loviba a lovammal, de csak pályázni, mert otthon nincs olyan karám, ami lovaglásra alkalmas, csak legelő.

Amilyen emberek ott vannak, rivalizálnak mindenkivel, egymással is, ott fúrják az embert ahol tudják, kibeszélések, mások fikázása. Hát nekem ebből nem kellett, így inkább magam idomítok terepen jobb híján.

2012. jan. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen ahová én járok ott aki oktat van 3 gyermeke egy család szerető apuka barátságos nyugodt lovak és nyugodt hangulat és néha befeszülök a lovon de ez azért van mert annyira akarom hogy én legyek a legjobb aznap az oktatóm szerint és igen nagy bennem az hogy a maximumot hozzam ki de néha olyan jól ellazulok a lovon mikor csak ügetünk :D áhh <3
2012. aug. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!