Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Igaz az, hogy a ló képes...

Igaz az, hogy a ló képes megtanítani a lovasát lovagolni?

Figyelt kérdés
A volt edzőm hajtogatta,hogy lett egy lova és a lova tanította meg őt lovagolni,de nem járt edzőhöz
2011. dec. 31. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Igaz, a lovas a lovától tanul mindig a legtöbbet. Persze ez függ a ló együttműködésétől és a lovas elszántságától.
2011. dec. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Akkor a volt edződ nem edző.

Sokat tanulhat a lovas egy jól idomított lótól - nem véletlenül szajkózzák, hogy kezdő lovasnak mindig csak jól képzett lovat szabadna vennie - de olyan nincs, hogy majd a ló mindenre megtanítja.

2011. dec. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is sokat tanultam lovaktól, egy bizonyos szintig, de utána már kellett az edző (lovardában, oktatóval kezdtem, utána oktató nélküli lovarda, majd mikor rájöttem hogy itt nem fejlődök már, továbbmentem)
2012. jan. 1. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom az edződ mennyire tud lovagolni, de ha azt állítja, hogy lótól tanult meg lovagolni, akkor merem feltételezni, hogy nagyon gyengén, bár azon sem lepődnék meg, ha az említett edzőnek még szakmaivégzettésége is lenne. Bármilyen jó lóról van szó, az nem fogja a lovasát megtanítani. Egy jó edző mellett, egy jó ló valóban egy főnyeremény. A jólképzett ló, jó arra, hogy a lovas által , az edző utasításainak megfelelően alkalmazott segíségekre korrekten reagáljon, és a kezdőlovasnak adja a feladat érzetét.
2012. márc. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!