Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szeretnék megtanulni lovagolni...

Szeretnék megtanulni lovagolni Debrecen környékén. Viszonylag olcson, de nem tudom hogyan fogjam hozzá esetleg nincs valaki aki szintén lovagol és szeretne engem is megtanítani akivel ellehetne heti 1* járni lovagolni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg lovas fórumokon kereshetsz helybeli lovasokat, akik pl otthon tartják a lovaikat és esetleg jelképes összeért tanítanának. Lovardákban 1500-2000 Ft alatt nem nagyon úszol meg egy órát, viszont ha ott nem kontár az oktató, jól tanítanak.
2010. aug. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat de biztos csak van valaki ezen az oldalon aki lovagol és tudna segíteni igazándiból egy lovas társat is keresek mert egyedül nem szeretnék belekezdeni. 17l
2010. aug. 8. 10:11
 3/9 anonim ***** válasza:
En szívesen oktatnálak, mert van itthon 2 lovam, de én Győr-Moson-Sopron megyében lakok.
2010. aug. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem az sajnos nagyon messze van szoval ez szóba sem jöhet de azért nagyon szépen köszönöm!!!
2010. aug. 8. 10:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért írtam, hogy keress lovas fórumokon mert itt kicsi az esélye, hogy találsz megfelelő embert. Én is szívesen tanítanálak, de Baranya sincs neked a szomszédságban.
2010. aug. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Probáltam már keresni de nem találtam de ha te tudsz egyet akkor belinkeled nekem? Elöre is köszönöm!!
2010. aug. 8. 17:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én is nagyon szeretnék megtanulni,de eddig valahogy még nem jutottam el odáig,de én itt lakok Alsó-józsán,nemtudom tudod-e,hogy holvan. Debrecentol kb 8km. 36os busszal kell járni. itt kivan egy helyen plakátozva,meg itt valami hirdetést is láttam. Egyutt is járhatnánk,ha olcsó lenne,mert nekem sincs rá túl sok pénzem!Irj,ha gondolod!

Clau 16L

2010. aug. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


A fórumon azt hiszem "Régiók"pont alatt találhatsz Hozzátok közeli lovasokat,de egyébként is nagyon jó ez a fórum.

És itt vannak a lovardák területi bontásban:

[link]

2010. aug. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én debreceni vagyok!

Az egyetemhez közel, a hattyú patyolat mellett, van egy neves oktató...

Ami józsa utám van, az drágább, és nem olyan tapasztalt.

Ha bármi van, írjatok privátban, tudok segíteni.

Személyesen ismerem az oktatót, a lovakat, sőt az árakat is 12/f

2010. aug. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!