Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovardákban lehet szőrén...

Lovardákban lehet szőrén lovagolni?

Figyelt kérdés
Megszokták engedni?
2011. dec. 28. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát attól függ hol, meg hogy mennyire tudsz lovagolni. De az általános iskolai lovaglási órán kívül, vmi nyugodt lovon szerintem biztosan. Ha meg nem engedik azt meg a te érdekedbe teszik, mert akkor nem olyan a ló..
2011. dec. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ahova én jártam/járok, ott meg szokták engedni :)

(természetesen csak ha úgy gondolják, hogy meg tudod csinálni)

2011. dec. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lovardája válogatja. Bár a lovas tudásától függően, de általában nem szokták megtiltani. :)
2011. dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos engedi az edződ, ha van olyan ló, aki nem dilizik be közben, és nem balesetveszélyes a helyzet, és ha a tudásod már olyan.
2011. dec. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én eddig egy lovardába jártam (méregdrága volt) de ott nem engedték volna senkinek se, hogy szőrén lovagoljon. Most egy kis tanyácskán lovagolok, ahol van saját lovam, rajta ülhetek szőrén, de a barátnőim már könyörögtek, hogy hadd próbálják ki, nekik nem engedte az oktató. Dehát te ismered az edzőt, stb megkérdezed, és maximum azt mondja, hogy hülyeség, felejtős :D
2011. dec. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én biztos nem engedném, hogy mindenféle jöttment pattogjon a lovaim hátán. Aki mondjuk tud, és bizonyít, egy idő után megengedném. Meg sétálni nemlovasokat szőrén szoktam feltenni.
2011. dec. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tundercipello válasza:
Bár már régi a kérdés de azért leírom hátha valakit érdekel. Én nem lovardába járok hanem magán edzőhöz és nálunk mindenki úgy kezdi. Én 8 HÓNAP szőre után ültem át nyeregbe és sokkal nagyobb szorítóerőm van mint egy nyeregbe kezdett lovasnak. Most1,5 éve járok és már ugrunk a szejejmemmel. De azért még olyan atrakciókat szoktunk csinálni hogy az egy/másfél óra után leveszem a nyerget és szőrén felülök lesétáltatni. De mindhárom járómódban biztosan vagyok szőrén és már x ek is befigyelnek néha nyereggel;nyereg nélkül. ;)
2017. ápr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!