Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Díjugrató licenet rajtengedély...

Díjugrató licenet rajtengedély előtt is belehet fizetni?

Figyelt kérdés
Februárban van a határidő a licenc befizetésére, én csak áprilisban teszek rajtengedélyt. Utána is belehet fizetni vagy előtte lehet csak?

2012. jan. 2. 15:17
 1/9 A kérdező kommentje:
licenc*
2012. jan. 2. 15:17
 2/9 anonim ***** válasza:
Előtte is befizetheted de ha nem mész át akkor buktad.Egyébként év közben akár mikor be lehet fizetni nem tudom hol hallotad azt hogy csak februárig lehet.
2012. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A 2010-ben váltott összes licenc, sportló bejelentés, egyesületi tagdíj érvényességi ideje 2011. február 28.-án lejár. Ezért kérjük, lehetőleg az ügyfélkapun keresztül, ITT elérhető, idejében újítsák meg licenceiket, a zökkenőmentes versenybonyolítás érdekében.


[link]

2012. jan. 2. 15:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen de ez csak azt irja hogy lejár februárban a tavalyi.Az idejébent meg ugy értik hogy ne felejtsék el és ne egy nappal a verseny előtt fizessék be a licencet. Év közben akár mikor be lehet fizetni.
2012. jan. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
értem akkor köszönöm :)
2012. jan. 2. 15:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Bármikor befizetheted, nyugi. Most készülj a vizsgára, sok sikert!:-)
2012. jan. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a februári határidő csak azokra vonatkozik, akiknek volt az előző évben, neked a rajtengedéllyel egyidejűleg lesz számlázva.


sok sikert a vizsgához! (már lehet tudni, h mikor lesznek rajtengedélyek?.. )

2012. jan. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :) még nem írták ki. www.rajtengedely.hu
2012. jan. 2. 19:35
 9/9 anonim ***** válasza:

de, itt már vannak időpontok :)

[link]

2012. febr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!