Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Elfogadják a Német rajtengedél...

Elfogadják a Német rajtengedélyvizsgát itt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
az mi?
2012. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel a kérdéssel inkább hívd fel telefonon a Magyar Lovas Szövetséget, ők tudnak neked pontosat mondani ezzel kapcsolatban.

MAGYAR LOVASSPORT SZÖVETSÉG

Magyar Sport Háza

1146 Bp. Istvánmezei út 1-3

Tel:+36 1 460 6950 Fax:+36 1 460 6951

2012. jan. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem fogadják el, felhívtam és azt mondják hogy Magyar szükséges.
2012. jan. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kizártnak tartom, hogy ne fogadják el a német rajtengedélyt, amikor tudvalévő, hogy a németek ebben is sokkal precízebbek nálunk. Vagyis ha valaki Németországban levizsgázott, vélhetőleg legalább annyit tud, mint ha itthon tette volna le (magánvéleményem szerint többet).
2012. jan. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Hát ez van pedig jó lett volna. Nehéz volt a német vizsga ráadásul töröt újjal csináltam végig.
2012. jan. 3. 15:32
 6/12 anonim ***** válasza:

Egészen biztosan elfogadják.

Gondolj bele, hány neves versenyző megy külföldre versenyezni. A REV az mindenhol REV. Olyan mint a jogsi. Attól, hogy nem pl. Finnországban tetted le, még oda is mehetsz kocsival. :)

2012. jan. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem egyébként mert egy versenyről elzavartak azzal.
2012. jan. 3. 17:25
 8/12 anonim ***** válasza:
Felhívtad őket? Itt van a hozzászólásban a telefonszám. Hívd fel te magad az MLSZ-t ők tudnak biztosat mondani,ne hagyatkozz arra amit sokan néha itt írnak. Amúgy szerintem is elfogadják, ha mégsem, akkor se csüggedj, mert itthon szerintem fele olyan komoly sincs mint kint.
2012. jan. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Csak sajnos drágább és most per pillanat olyan edzőm van aki ingyen oktat.Meg a versenyeket is az edzőm álja.
2012. jan. 3. 18:33
 10/12 A kérdező kommentje:
Magyarul nem lenne meg az anyagi hátere. Németországba is úgy csináltam meg hogy apum ismerte őket így néhány hét munkáért megcsinálhattam.
2012. jan. 3. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!