Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan érveljek? Mit mondjak...

Hogyan érveljek? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülye kérdés, de hogy kérjek pénzt rá? Rendeltem egy kengyelt, egy biztonságit, meg egy vakarót. Már múlt héten is elmentem kengyelt venni, és akor apa azt mondta, hogy ad rá pénzt. De nem volt nekem megfelelő, és így a pénzt sem kértem el tőle. De holnap után megjön a kengyel (3000 forint alatt lesz), és ki kel fizetni. Mert a mostani kengyelemmel már nem merek terepre járni, mert a thermocsizma bele se megy, a lovaglócipő meg csak éppen hogy. És félek, hogy bennragad az egyik lábam (mert a jobb kengyel kisebb mint a bal). Zsebpénz kizárva, azt egy hónapig ne kapok. ha bármit szólok apához, ő vagy nem válaszol, vagy pedig leordítja a fejemet.
2012. jan. 4. 13:49
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Anyának nincs pénze, zsebpént meg azért nemkapok, mert vettem egy tüzijátékot, és egy hónapig nem kapok. De már mindegy ez a kengyeles kérdés is, nincs lovam:((
2012. jan. 7. 12:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!