Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik a kedvenc lovasboltotok...

Melyik a kedvenc lovasboltotok? És miért?

Figyelt kérdés

Szeretnék a közeljövőben lovasboltot nyitni és érdekelne, hogy mi alapján választotok lovasboltot.

Én főleg arra fogok rámenni, hogy akár szerényebb üzlethelyiségben, de messze a Magyarországon lévő lovasboltok ára alatt akarok forgalmazni. Fő hangsúlyban az elérhető árakban lévő a legújabb, praktikus termékek lennének. Ami megfelel a mai divatnak, de még is elérhető árakon. (Ez alatt azt értem, hogy nem feltétlenül a legdrágább Prestige felszerelésekkel lenne (csak) tele az üzlet, hanem a minőségben nem rosszabb darabokkal ami barátságosabb áron van, de még se gagyi.)


Olyan boltot szeretnék aminek hosszú a nyitva tartása ( most készülő, háznál lesz, ezért jóformán éjjel-nappali), valamint webáruházat amin keresztül lehet rendelni, nézelődni.


Esetleg használt cuccokat is forgalmaznék, megvásárolnák, pl. alig használt jó minőségű angol import lovasgagyákat 2-3e Ft-ért tudnék eladni (minden mérteben, színben, telibőrőset is), ami szerintem nem rossz ár érte.



Ha van még esetleg vmi tippetek, hogy mivel lehet feldobni egy lovasboltot? vagy ti mit szerettek a lovasboltban ami miatt oda jártok?

Megköszönném ha megosztanátok!



2012. jan. 4. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ah, ha ez tényleg így lesz, én leszek az első, és mindig is legkomolyabb vásárlód, amiket leírtál, az olyan "álombolt" szerű. :D

A használt (de jó állapotú) cuccok forgalmazását én is teljes mértékben támogatom. Ha te ezt így tényleg megcsinálod, akkor az összes lovasbolt be fog fuccsolni, akkora forgalmad lesz, úgy érzem :D

Sok sikert!!!

Mi lesz a bolt neve? És hol lesz majd található?

2012. jan. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, a nadrágjaimat én is egy kivételével mind használtan vettem és nagyon jó volt mindegyik. Tehát a használt ruhás dolgot nagyon támogatom:D
2012. jan. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A szegedi Aranypatkót és a kecskeméti KLP lovasboltot szeretem. Inkább az Aranypatkót. Nagyon kedvesek az eladók, és bőséges a választék. Nem igazán szeretem a használt dolgokat, de ha mondjuk jó minőségű nyergek vannak, és jó állapotban, akkor jöhet.
2012. jan. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Igazából én is lovazok versenyszerűen és így egy kicsit belelátok hogy miért mennyit érdemes kiadni, honnan lehet megszerezni a legjobbat a legolcsóbban és szerintem is többre megyek ha alacsony áraim vannak több vásárlóval, mint magas árakon pár érdeklődővel. Mert hát kevés ember van aki megteheti hogy megvegye a legdrágábbat.. Helyileg Pest megyében lesz majd, a nevét még nem tudom, de a lovasok.hu-n és szerintem sok más lovas honlapon fogom hirdetni, (főleg a webáruházat), úgyhogy ha érdekel titeket akkor biztos meg fogtok találni:) Én kb. 1 hónapon belül tervezem a nyitást:)

2012. jan. 4. 18:24
 5/12 A kérdező kommentje:
De az árak beállításánál első lépésem lesz, hogy megveszem az összes Magyar lovasbolt újságát, összehasonlítom hogy melyik a legolcsóbb az adott termékből (színre, méretre, márkára) és annak az ára alá tervezek menni annyival amennyire lehet, úgy hogy azért a bolt se menjen csődbe.
2012. jan. 4. 18:27
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha lesz webshop is, az még fantasztikusabb :)

De amúgy nem kellenek ehhez jogi dolgok is? (legaláis forgalmazási engedély, kereskedés, stb.)

Ezzel arra akarok kilyukadni, hogy 1 hónap biztosan elég arra, hogy mindent elrendezz, és megnyisd?

2012. jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezek már megvannak:)
2012. jan. 4. 19:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Ó, értem. :) Hát én nagyon kíváncsi vagyok rá, és nagyon várom!
2012. jan. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hol lesz? Olyan helyen érdemes nyitni, ahol nincs nagyon bolt. Pécsett is csak 1 van, de ott is nagy lovasos, meg klp-s cuccok vannak....
2012. jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Pont azokat akartam írni, amit te is leírtál. A használt cuccok eladása nekem is tetszene, esetleg minőségellenőrzéssel bizományba is be lehetne vállalni.

A webshop az mindig legyen friss, naprakész, volt olyan hogy elmentem a világvégére álmaim lovaglónacijáért, aztán kiderült hogy már rég nincs, és utána még hónapokig fell volt a honlapon. Az ilyen nem annyira jó pont.

Másik fontos dolog nekem a megközelíthetőség, no meg az, ha valami 10kor nyit, akkor ne negyed 11kor támolyogjon ki az eladó.

Jól rendszerezett cuccok, hozzáértő eladó!

Nekem még a természetes fény tetszik nagyon, sokkal jobb mint a mesterséges.

No meg természetesen a jó ár is fontos :)


Eladót nem keresel esetleg?

2012. jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!