Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik videó tetszik jobban...

Melyik videó tetszik jobban nektek? (2 videó)

2012. jan. 7. 09:14
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
mi írtál?! én nem láttam..
2012. jan. 7. 14:42
 12/33 anonim ***** válasza:
én is azt nézem hogy eltűnt a hozzászólásod...
2012. jan. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
83%

Csak méltattam Gabka kedvességét. Illetve kifejtettem, hogy mennyire bosszant a stílusa, és hogy milyen tökéletes, és profi szakember, aki mindig, mindent tud.

És hogy kezd tele lenni a hócipőm azzal, amilyen stílusban leírja a dolgokat. Nyúlbarát nyomdokaiba lépett. És jó, hogy neki a mezőn manikűröznek a lovai, vagy automata lómosóba beállnak.

De lehet azért törölték, mert beleírtam: ,,VEDD MÁR ÉSZRE MAGAD!!!"

Vagy lehet azért, mert nem imádom, emelek neki szobrot... De sajnos nem vagyok bálványimádó.


És leírtam, hogy szerintem életszerű, hogy a lovak koszosak, mert igen, a lovak koszosak! És hogy az első video jobban tetszik, mert nem csak az edzés van benne, és nincsenek szövegek.

2012. jan. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

1. soha ne csinálj olyan vidit amiben olyan szám van aminek nem tudod a szövegét mert hát a criminal egy gyilkosról szól :/ szal már ez is egy kicsit lelomboz .

2. nagyon remeg a kamera rossza képminőség inkább probálj valami témát beállitani rajta

3.jó lenne csak h a vidinek az üteme és a lovasé nem nagyon egyezik engem ez zavar egy kicsit.

4. jobban szerettek olyanokat nézni aholjó lovasok lovagolnak ésjónézni ahogy összhangban vannak :)


de nem rossz pbálkozás egy kicsit javitsd aztán jó lesz :D

2012. jan. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

a manikűrös szöveg tetszik.. ;)

és ez totál így is van.. mert bocs hogy ha kiengedem a lovat.. akkor rögtön meghempereg és a kötőfék kicsatolódott és nem akartam megzavarni azért h becsatoljam..

2012. jan. 7. 16:41
 16/33 anonim ***** válasza:
58%

Kedves engem leoltó, semmiféle minősíthetetlen hangnemben nem írtam semmit, ellentétben veled. A kérdésre válaszoltam konkrétan és objektíven.

Kedves kérdező, legközelebb írd oda, hogy nem építő kritikát kérek, hanem se..nyalást, akkor majd nem fogok válaszolni.

Ja, amúgy érdekes, hogy több lónak is kicsatolódott véletlenül a kötőféke... De ha ilyenek a kötőfékek, le kéne cserélni, ugyanis baromira balesetveszélyes, hempergés után belelép a ló és már töri is el a lábát. Bocsi, hogy észreveszek ekkora baromi nagy hibákat, elnézést.

Nálunk is hemperegnek a lovak, nálunk is sarasak lesznek és képzeljétek, jelenleg nincs is patamosó, az istálló előtt szoktuk a lábaikat lemosni. De szerintem illúzióromboló a koszos ló a videón, ennyi, bocsi a véleményemért, mint már említettem, elvileg azt kértél...

Mindegy, nem koptatom a számat (illetve a billentyűzetet) mert fölösleges, ha itt valaki jó szándékkal és teljesen normális stílusban ír esetleg olyan dolgokat, amik ülnek is, akkor úgyis lepontozzák.

Semmi gond, pontozzátok le ezt is.

2012. jan. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
0%
khm már megbocsás de direkt kapcsolták ki a kötöfékeket h nehogy beleakadjon valamiben a ló és megijedjen -.- igy legalább nem eshet bajuk és egy jó kötöfék kicsatolva és megmarad a ló fejét ha rendesen be van állitva ... szal szentem ez a legkisebb gond
2012. jan. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
0%
az előző volnék , még hozzá teszem ,hogy ha te egy ló lennél kibirnád h ne fürödj vagy te emberként nem szoktál O.O már bocs de nálunk ez a fürdés nem pedig a samponnal atyon mosom a lovam h már buborékokat fujj aztán nem engedem ki mert jaj nehogy piszkos legyen
2012. jan. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
náluk * nehogy férre értsétek xd
2012. jan. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
68%
Figyelj én olyan videókat szeretek nézni ahol ló és lovasa élvezik a munkát. :) Itt a kiscsaj is szenved a lovaglásával a ló meg apszolúte nem élvezi az egészet. :S Ez sajnálatos. Bár senki nem mondta hogy kezdő lovasok nem rakhatnak fel videót. :)
2012. jan. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!