Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik videó tetszik jobban...

Melyik videó tetszik jobban nektek? (2 videó)

2012. jan. 7. 09:14
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Elsőnél tényleg illúzióromboló a kicsatolt kötőfék. Oké, nekem igazából tök mindegy, hogy mi van a lovadon, de tényleg balesetveszélyes, úgyhogy nem a videó szempontjából, de tényleg jó lenne kezdeni vele valamit, mielőtt valami baleset történik emiatt. A másodikban meg nagyon nem jön be a koppincsolás. Le fogtok pontozni, de a hülye is látja, hogy ezután a videó után készült: http://www.youtube.com/watch?v=cxpIIu_jZjU A szöveg is ugyanúgy van írva, kb a képek is ugyanolyanok, lépkedés, szerelés, stb... Nem rossz, de egy kis kreativitás nem ártana. Egyébként jók.
2012. jan. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
hát ebben az utolsónak igaza van csak hát azigazi videó sokkal jobb élvezetes nézni még sokat kell tenni ezzel a videóval h megközelitse az igazit
2012. jan. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
27%

ne haragudjatok hogy nem tökéletes a kamerám és néhol remegett a kezem -.-... tudjátok nem vagyok tökéletes ahogy a kamerám sem... igen a második videó az arról lett csinálva. nem tagadom és nem arról szólt hogy istenítsetek. így kérték mert az a videó tetszett neki. ha nagy baj lesz akkor le fogom szedni a videót... és tudom hogy nem ér a közelébe. még az alját sem súrolja. és a "kiscsaj" nem küszködött a lóval... és tudom miről szól a szám. de szerintem illett, de ízlések és pofonok. majd ha nem tetszik annak aki kérte alap hogy leszedem. és tudom hogy sokan irrták: de ez a valóság ahol a lovak miután hemperegtek koszosak! a kötőfék meg véletlen kapcsolódott ki. aztán be lett kapcsolva de nem lett felvéve... és nem azért csinálom a videókat hogy "menőzzek" hanem mert szeretem amit csinálok és jó nézni. a "kiscsaj" meg csak megkérdezte melyik tetszik nektek jobban. néhány válasz elég furcsára sikerült, de akiknek tetszett azoknak köszi :)

ennyi a véleményem ;)

2012. jan. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
25%
hát igen ,én ugy vagyok vele ha már valaki csinál egy videót az ne egy koppincs legyen hanem saját ez adja a kreativitást , az igazi vidit sem koppincsolta a szerkesztő azért lett olyan jó de ez ... már bocs de ez igy van én nem mutogatnám nagyon ezt a vidit senkinek vagy nem dicsekednéd vele homályos és semmi nem is látszik belőle
2012. jan. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%
hát a kötöfékek nem véletlenül kapcsolodtak ki mert direkt ki kellet őket kapcsolni kriszti de nem is voltál ott és utána se kapcsoltuk be mivel az edzőnk mondta szal hazudni azért nem kell :/
2012. jan. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%
öh bocs de nem hazudok. én ezt tudtam de akk bocs.
2012. jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
0%
amúgy meg végig ottvoltam de nemcink
2012. jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miért nem veszitek le róluk a kötőféket?

Amúgy engem nem zavar a koppintott videó, sem a remegő kéz, a lassítás zavar, lehetne benne normál gyorsaságú rész is.

A lovagláson van mit javítani, de láttam már rosszabbat is...:)

Szerintem aranyos, csak könyörgöm ne itt öljétek egymást, nah ez illúzióromboló:(

2012. jan. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
mi nem öljük egymást xd csak összekavarodtunk egy kicsit X'D
2012. jan. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
igen xdd aztán meglett a "hiba" xd
2012. jan. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!