Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik videó tetszik jobban...

Melyik videó tetszik jobban nektek? (2 videó)

2012. jan. 7. 09:14
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
aki kérdezte hogy: "hova lett a válaszom?" annak kitiltották a válaszát, mert "csak veszekedni akart." Ezt csak idéztem, nemtom hogy ki tiltotta le...
2012. jan. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy tökéletesnek kell lenni, és senki nem is sz*rozta, és pláne nem kérte senki, hogy szedd le, szóval nem kell kiakadni... Én személy szerint elmondtam a véleményem, hogy nekem arra emlékeztetett, te elmondtad, hogy direkt olyan lett, hogy mi hogy volt, oké. De meg lehet ezt tenni nem ilyen "mindjárt öngyilkos leszek ha itt szidtok" hangnemben...
2012. jan. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
nem akartam öngyilkos lenni. nem is veletek volt bajom hanem hogy én nem akartam hogy a videó ide ki legyen rakva.... szoval bocsánat.
2012. jan. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!