Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Békés megyében (inkább Békéscs...

Békés megyében (inkább Békéscsaba és Gyula környékén) hol lehet segítségért cserébe ingyen lovagolni?

Figyelt kérdés

anyukám nem engedi pénzért, mert manapság a lovaglás nagyon drága. Békéscsabán lakok, és ha van ilyen lovarda, ami viszonylag közel van, szívesen eljárnék oda. :)

13/L


2012. jan. 7. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyulán Steigervaldék tanyáján lehet.
2012. jan. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van olyan hely, ahol csak 1500 egy óra. Segíteni általában azért nem úgy lehet, hogy bárki beesik az utcáról, és mindenkinek megadják ezt a lehetőséget, hiszen az ingyen boxtakarításból nem lehet etetni a lovat... Ritkán engedik csak meg szerintem, és csak nagyon kevés helyen, és inkább csak tapasztalt, megbízható lovasoknak, hogy pl problémás lovakat segítsenek rendbe tenni, ilyenek, és (legalábbis nálunk) ez mindennapos feladat, nem úgy, hogy heti egyszer kijössz takarítani, és lovagolsz is... De mondom, van 1500 Ft-os hely, annyiért már nagyon olcsó, ha érdekel, segítek, de ingyeneset nehéz lesz kezdőként találni...
2012. jan. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én vagyok megint az első. Ha érdekel amit mondtam írj nekem magánüzenetben. Segíthetek bejutni hozzá. Régen vittünk sok csoportot hozzájuk meg lovakkal is segítettünk nekik. Még tartozik nekem tehát tudok segíteni.
2012. jan. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Büszke07 válasza:
Ez engem is érdekelne. A helyzet ugyanaz velem is, mint a kérdés feltevőjével.
2013. júl. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hali en tatám válal ijet de az igyen lovaglasert cserebe tragyazas es eleg jo lovak vannal 500.000-ojan 2.000.000 ig de mondtam cserebe tragyazas pucolas stb
2013. szept. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tamás558 válasza:
engem is érdekelne dolog én már évek Otta próbálok megtanulni lovagolni de nem segít senki sajna
2015. júl. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!