Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Decathlonos csizma jó - e?...

Decathlonos csizma jó - e? Esetleg tapasztalat?

Figyelt kérdés
A Decathlonban láttam PVC csizmát lovagláshoz.Szerintem van benne más anyag is, de azt nem tudom, hogy mi.Nem túl drága és a vásárlók is azt mondták, hogy nagyon szuper.Mondjuk valakinek kicsi vagy nagy volt a vádlijára, meg nehéz levenni, de csizmalehúzó is van, szóval érdemes megvenni ? Szép, olcsó, kényelmes mások szerint.
2012. jan. 7. 20:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem tapasztaltam még (nekem stübben van) de ha linkelsz akkor szívesen mondok véleményt. ;)
2012. jan. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

[link]

Én kiskorú vagyok, de nekem felnőtt lovaglócsizma kell.:)

Meg csak az jó rám.

2012. jan. 7. 20:56
 3/21 anonim ***** válasza:

Nem rossz..bár látszik hogy nem bőr..de hobbira jó lehet. ;)

És amúgy is 2 év garancia van rá..

2012. jan. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Sima gumi lovaglócsizma, volt ilyenem, semmi különleges. Levenni tényleg nehéz.
2012. jan. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hetente egyszer - kétszer mennék lovagolni, arra biztos jó lesz.Nekem nagyon tetszik.
2012. jan. 7. 21:06
 6/21 anonim ***** válasza:
Arra tuti jó. :) Én is évekig használtam. Aztán váltottam komolyabbra.
2012. jan. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Mindenképpen meg akarod győzetni magad, hogy jó? A másik kérdésednél már elmondták páran, hogy miért nem jó. Vagy addig kérdezgeted amíg olyan választ kapsz amilyet akarsz?

Szerinted a vásárlói véleményeket azok írják, akik használják is? Vagy a negatív véleményeket nem törlik ki?

A te pénzed, azt veszel amit akarsz, majd meglátod jó-e, ha az okosabbnak nem hiszel.

2012. jan. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanilyen gumi van csak rövid szárú.Kb fél éve vettem, nagyon strapabíró viszont télen vagy keress más cipőt vagy szerezz nagyon meleg zoknit mert ha csak egy órát töltesz is kint belefagy a lábad.Ilyenkor télen annyi funkciója van hogy megvédi a lábad a kosztól viszont olyan hideg van benne mintha mezitláb mászkálnál. Ennek ellenére én szeretem, kényelmes, lovaglásnál jól megfelel és nagyon könnyű tisztítani.Ha hobbi szinten lovagolsz akkor szerintem tökéletes lesz :)
2012. jan. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a gumicsizma lovaglásra nem a legjobb, vegyél inkább cipőt és hopit.
2012. jan. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nekem van gumi is, bőr is, meg cipő is lábszárvédővel. A bőrcsizmát ritka kivételektől eltekintve csak versenyen hordom, ahhoz túl drága volt, hogy tönkrevágjam itthon. Persze ha heti egyszer-kétszer lovagolnék egy-egy órát, akkor simán hordanám, mert ilyen használat és rendszeres karbantartás mellett tíz évet is kibír egy jó bőrcsizma.

A számomra legkényelmesebb a cipő plusz lábszárvédő, de azért is, mert nem egy lovat lovagolok egy nap és két lovaglás között - főleg nyáron - jólesik ledobni a lábszárvédőt, feltűrni a nadrág szárát. Télen thermo lovaglócsizmát hordok, abban nem fagy le a lábam, vagy esetleg szintén cipőt és chapset, de az jóval hidegebb. Nekem a thermocsizma is igen jó befektetésnek bizonyult, szeretem nagyon.

Gumi lovaglócsizmát csakis és kizárólag nagy esőben, sárban hordok, meg az istállómunkákhoz esetleg. Nem tartja a bokát, papírvékony a talpa, nyáron borzasztóan beleizzadsz, télen belefagysz.

2012. jan. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!