Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Halorider kobakról vélemény?...

Halorider kobakról vélemény? Kényelmes? Mennyire törésálló? Tapasztalat. : )

Figyelt kérdés
A mostani kobakom [link] egy eséstől hátul szétrepedt.
2011. nov. 21. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
A kobaknak nem az a lényege, hogy ne törjön el, hanem hogy a fejed ne törjön. Ezért törik helyette a kobak, az veszi fel az energiát ami az esésből származik. Igazság szerint, ha egyszer már estél a kobakkal, és jól beütötted, úgysem kéne használni többet, ha nem tört el, lehet, hogy megsérült már, és nem ugyanúgy véd ahogy kéne.
2011. nov. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

DE eltört de nem ez a lényeg!

Hanem hogy ez egy jó kobak??

2011. nov. 21. 20:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez egy jó kobak. Ez a lényege, hogy tompítja az ütést. Inkább a kobakod törjön el, mint a fejed, nem? A lényeg, hogy nem lett bajod, csak a kobakod tört el.
2011. nov. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen! Persze hogy inkább az törjön el. És nyilván el is fog, ha újra fejre esek, de ez valamivel masszívabbnak tűnik mint a mostani.
2011. nov. 22. 14:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia nekem pont ilyenem van és szerintem nagyon jó, én nagyon szeretem. Nagyon kényelmes és jó minőségű, igaz nagyot még nem estem vele, szerencsére. Már vagy 3éve megvan még mindig mintha új lenne:D
2011. nov. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Pont ilyen választ vártam! :)
2011. nov. 22. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!