Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti hogyan szoktatok lovardában...

Ti hogyan szoktatok lovardában lovagolni?

Figyelt kérdés
egydül vagy csoportosan
2012. jan. 9. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Régebben volt hogy osztályban lovagoltam de mostanában egyedül szoktam az edzőm vezetésével. Szerintem sokkal gyorsabban lehet így fejlődni, én legalábbis ezt tapasztaltam. Nagyon sok előnye van, inkább most nem részletezem, viszont hátránya hogy a legtöbb helyen drágább az egyéni óra.
2012. jan. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én osztályban elvből nem. Az költséghatékony ugyan, deha már beleölök pénzt, akkor inkább fizetek az edző teljes figyelméért kicsit többet és legalább tanulok valamit.
2012. jan. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Saját lovam van, amellett már edzőt nem tudok fizetni, úgyhogy egyedül.

De jól képzett ismerősöm van kettő is. Néha jönnek, ők tartanak nekem edzést.

2012. jan. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sehogy!!!
2012. jan. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mindig osztályban lovagolok, ha edzés van, ha meg lelovaglás, akkor egyedül, hogy azt csináljak, gyakoroljak a lóval, amit úgy érzek, hogy még nem nagyon megy. Osztályban szerintem sokkal jobb, mert így is csak max 4-en szoktunk lenni, és mindannyian ugyan olyan szinten vagyunk. Így is sokkal jobban lehet tanulni szerintem, hogy látod, hogy mit hibáznak a társaid, vagy hogy az oktató elmond valamit a társadnak, aztán rájössz, hogy "hoppá, ezt eddig én is rosszul csináltam". Meg az edzés végi leléptetés hangulatáról soha nem mondanék le! :) Ilyenkor mindenki beszélget a másikkal, meg ilyenek :D
2012. jan. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!