Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szoktál lovagolni, mennyire...

Szoktál lovagolni, mennyire szereted? Milyen gyakran, és ha lovardában, ott mennyibe kerül x óra?

Figyelt kérdés
Mármint lovon, úgy értettem , nehogy valaki félreértse véletlenül :-)
2010. júl. 23. 17:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szeretek lovagolni, ugyanis teljesen rendbehozta a gerincem.

Heti kétszer.

Nemtudom, nekem ingyenes.

2010. júl. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Én is most akaraok megtanulni lovagolni. Igen ezt olvastam, hogy nagyon jó gerincporblémára, ugyankkor milyen hatással van még a szervezetre? Azt is halodtam, hogy némileg égeti a zsírt, persze nem olyan intenzíven mint pl egy arobic :-)

Szerintetek a lovaglás növeli az önbizalmat? sajna nincs önbizalmam vagy nagyon-nagyon kevés van :S

2010. júl. 23. 17:12
 3/14 anonim válasza:

én nagyon szeretek.általában heti 1x lovagolok, csepelen(én oda járok) 1 óra 2800 de vannak helyek ahol többe kerül.

nekem sincs önbizalmam, ami pedig kéne hozzá, de sajna nem növeli (legalábbis az én tapasztalataim szerint).

a feneket és a belső combokat is erősíti, ami nagyon jó hiszen köztudott, hogy senki sem szereti a belső combizom erősítő gyakorlatokat.

sztem mindenféleképpen tanulj meg lovagolni, mert fantasztius érzés ráadásul egy lóval is lehet barátságot kötni:)

2010. júl. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

igen nagyon szeretek.

18 éves korig 18 év felett


Lovaglás (egy óra szabadon) 1 800,- Ft 2 000,- Ft

Futószár (fél óra) 1 200,- Ft 1 500,- Ft

Tereplovaglás* 3 000,- Ft/óra 3 000,- Ft/óra

2010. júl. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok az első összeg a 18 év allattiakra vonatkozik a második összeg pedig a 18 év felettiekre

Nekem sincs önbizalmam de szerintem növeli mert most már nem vok olyan félénk =))

Am. hol laksz melyik megyében?

2010. júl. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Békés megyében élek
2010. júl. 24. 12:27
 7/14 Eliza97 ***** válasza:

Igen,én imádom a lovakat és szerencsémre rengeteg önbizalomban részesülök.Hát az árak:

Karámban:1800 Ft/óra

Terepen:2500 Ft/óra

És ez Borsod megyében van

2010. júl. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Eliza97 ***** válasza:
utolsó vagyok és azt kifelejtetem hogy heti egyszer járok lovagolni
2010. júl. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekünk van egy lovardánk 12lóval:)

Imádom őket, és imádok lovagolni.

Jöhetnél hozzánk is, de mi pest megyében vagyunk :(

Nálunk 1500 karámban futószárral, vagy anélkül.

2000 terepen.

2500 terep + tóban fürödni lóval.

Jó lovazást!

2010. júl. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Én amikor csak tehetem kijárok lovagolni...én nem lovardába járok hanem egy tenyésztőhöz, háznál vannak lovai...én 1500Ft-ot fizetek óránként..de elég jóban vagyunk szóval van olyan is hogy nem fizetek vagy csak egy töredékét...Nem fizetek például ha valamilyen rendezvényre vagyunk meghívva..szüreti felvonulás,lovas találkozó ilyesmi...vagy csak töredékét fizetem ha nagyon hosszú terepekre megyünk ..múltkor például 10 órát voltunk és 3000-et fizettem vagy azelőtt 5 órát és 1500-öt fizettem :)

Nekem van önbizalmam bár sokan meglepődnek rajta mivel nem vagyok egy vékony alkat..de a lovagláshoz kell is az önbizalom mivel a ló érzi hogy ki a főnök és az a jó ha úgy gondolja h te vagy az a valaki :)

...

Szívesen beszélgetek veled róla vagy mesélek történeteket..vannak lovas sztorijaim...

Am több mint 7 éve lovagolok de csak 2 éve ezen a helyen(aug. 10-én lesz 2 éve)...IMÁDOMMM...


Bocsi a regényért csak imádok róla beszélni ^^


17/L

2010. júl. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!