Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik az "alsó határ" a...

Melyik az "alsó határ" a lovak vásárlásánál? ( többi lent )

Figyelt kérdés
Szóval pénzre gondolok. Pl. 300ezer forintért lehet jó lovat venni? Úgy értem, hogy érdemes is megvenni, vagy nem olyan, hogy hanyag ló vagy olyan állapotban élt, vagy valami baja lehet késõbb.Na mindegy biztos értitek. Csak azért tettem fel ezt a kérdést mert vacillálok, hogy érdemes-e egy 100ezer forintos lovat, vagy egy 300ezer forintosat. Vagy a "jó" ló 500.000-tõl kezdõdik? ( lehúzásokat és kritikákat nem kérnék )
2012. jan. 13. 18:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
lehet 300 alatt is jó lovat venni,az,hogy milyen állapotban van az gondoskodás kérdése,a betegség meg kiderül
2012. jan. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
200 alatt leginkább csak önjáró kolbászt kapsz.
2012. jan. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
amit a második írt az hülyeség...az edzőm egy rohadt jó arab félvért vett 120 ért
2012. jan. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ismerős vett 150ért nagyon jó lovat, egy évet versenyzett is vele, de mostmár legelget csak, de nagyon jókat és nagyokat ugrott. 150 volt, a gazdi pont ennyivel tartozott, így ennyiért adta el...
2012. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én vettem már 90000ért is jó lovat.
2012. jan. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
a jó ló inkább a képzésen múlik
2012. jan. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ezt most ne vedd cseszegetésnek, de ilyen hozzáértéssel tökmindegy mennyiért veszel lovat, jó eséllyel megjárod. Sokan keresnek balekot az eladó lovaikra, ha nem mész tényleg hozzáértő ismerőssel nézelődni, akkor megvezetnek.

Keress valakit, ismerőst, barátot akiben bízol, és ért hozzá, vele nézelődjetek. Ahogy előttem is mondták, lehet már 100ezerért jót kapni, de az ár semmire nem garancia.

2012. jan. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ugyan, nem veszem cseszegetésnek, csak én értek a lovakhoz eléggé. Csak nem voltam biztos benne, hogy ha 300ezerért veszek lovat, az is lehet-e kiváló, jó ló. Azt hiszem nem volt eléggé világos, hogy nem kérek KRITIKÁt és CSESZEGETÉST!
2012. jan. 13. 21:10
 9/18 A kérdező kommentje:
ó, és még valami: nem értem hogy honnan jött le isten igazából, hogyén nem értek a lovakhoz. Ebbõl csak az derült ki , hogy te nem értesz ehhez. Remélem ezt elolvasod, de nem, mondom NEM kérek választ. , illetve hozzászólást!
2012. jan. 13. 21:13
 10/18 anonim ***** válasza:
Huhh, látom egó az van. Ha értenél a lovakhoz, akkor ilyen kérdés fel se merült volna. A saját érdekedben fogadd meg a tanácsot, és szakértővel menj lovat nézni. Tökmindegy mennyiért veszed, láttam már 1,5 milliós 3 lábra sánta lovat is. És azt is megvette a balek, mert elhitte az eladót porhintését.
2012. jan. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!