Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nekem volt igazam, vagy a...

Nekem volt igazam, vagy a tulajnak?

Figyelt kérdés
Egyik este összevesztem apával és mondta h nem fizet bértartást, és ha x hónapig nem fizetünk akk a tulajé a ló. Felhívtam a legjobb barátnőm (akinek az anyja a tulaj) És elmondtam neki, elmentünk sétálni, beszélgettünk, és megígérte hogy nem mondja el senkinek, kiemeltem, hogy még az anyjának se. Tegnap jött egy caJ LOVAGOLNI, ÉS KÉRDEZTE HOGY TÉLLEG EL AKAJUK-E ADNI A LOVAMAT. eRRE KÉREM HOGY EZT KI MONDT,erre Ő AZT MONDTA,HOGY A TULAJ. aZTÁN MA HAZAJÖTT A BARÁTNŐM, és mondtam neki, hogy többet egy titkomat se mondom el neki, mert nem tartja meg. Aztán amkikor indultam haza kijött a tulaj, és lecseszett, hogy nem a lányával kell veszekedni, és ő nem mondta el senkinek, csak 2 embernek. (én mondtam hogy ezt a lányának mondtam, és titokban kellet volna maradnia, de erre mérgesebb lett) Az a 2 ember elmondta két csajnak, és ők mondták el annak, aki kérdezte, hogy télleg eladjuk-e. És az a legrosszabb, hogy én nem is mondtam egy szóval se, hogy el lesz adva. Amúgy kifizettük a bértartást.
2012. jan. 15. 16:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hm... és most ki írod a fél országnak?
2012. jan. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De annyira felhúzott xd
2012. jan. 15. 16:44
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát sztem eléggé szemétség a bnődtől hogy így is elmondta, deh nem feltétlenül rossz indulatból tette (lehet hogy csak pletykás:D )

Első vok.

2012. jan. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Értem, hogy rosszul esik, de ha valamit titokban akarsz tartani, akkor tartsd meg magadnak. A barátnődet meg tulajdonképpen megértem, nem tudom, kinek mondta el, lehet nem is azoknak, akikre rámondták, hanem az anyjának, aki ugye a lovarda tulaja, mint írod. Nos, én is szólnék anyámnak, ha ő lenne a tulaj és a mi pénzünk bánná, ha valaki nem fizeti a bértartást. Elhiszem, hogy rosszul esik, de nekik meg a megélhetésük, hogy fizetnek-e rendesen a lótartók, kell-e még egy plusz lovat tartaniuk, etetniük, amelyik ráadásul még a helyet is foglalja egy esetleges másik, fizetős bértartó elől.
2012. jan. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Énmag még akár azt is mondom, hogy megérdemelted. Üzelet az üzlet, barátság az barátság. Elég szemét dolog volt tőled, hogy a bartánőd sarokba szorítottad, miközben mindkét fél velé vannak kötelezettségei. Innentől fogva semmi jogod a panaszra, mert egyik kutya másik eb.
2012. jan. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Üdv a való világban. :D
2012. jan. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jó, tudom, de mondtam neki, hhogy majd én szólok a tulajnak, mert apa lehet meggondolja magát hó végéig.
2012. jan. 15. 17:49
 8/12 anonim ***** válasza:

Nah akkor egy klasszikus igazság:


"Nem biztos, hogy rosszat akar, aki a fejedre sz..ik és nem biztos, hogy jót akar, aki kihúz belőle. MINDENESETRE, HA SZ..BAN VAGY, NE KIABÁLJ, MERT MÉG NAGYOBB SZ..BA KERÜLSZ.

2012. jan. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló ez maximálisan igaz:D
2012. jan. 15. 20:53
 10/12 A kérdező kommentje:
Szerintetek az jó ötlet ha holnap megmondom a tulajnak, hogy én elmondtam volna neki mi történt, és a lányával is úgy beszéltük meg, hogy ha apa nem gondolja meg magát hónap végéig akkor beszélek a tulajjal?
2012. jan. 15. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!