Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Túlreagálom, vagy nekem van...

Túlreagálom, vagy nekem van igazam?

Figyelt kérdés
Ma amikor a kutyámat sétáltattam (Magyar vizsla, 2.5 éves kan) a játszótért mellett mentem el, többen is rám szóltak, hogy vigyem onnan azt a "PITBULLT" ×D mert ha nem feljelentenek. Persze póráz volt rajta, szájkosár nincs, mert egyáltalán nem agresszív, és nem is harapott meg soha senkit. Elmegyek a városba, jövök haza a játszótér mellett, erre rám szól megint egy nő, hogy tartsam távol a kutyámat a gyerekeitől. Mondom neki, hogy ő nem bánt, mert nagyon szelíd kutya, ő meg elkezdi mondani a magáét, hogy "nem látod azt a sok kutyatámadást a tvbe? nem szeretném még egyszer meglátni, hogy a játszótér területén sétáltatod ezt a dögöt!" közlöm veletek, hogy én az útszélén mentem, a játszótér meg kb. 3 méterre van az úttól...milyen jogon világosít fel engem a kutyatartásról? Kinek van igaza szerintetek?
2010. febr. 10. 19:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
85%
Természetesen neked, de ezt egy idegbeteg, ész nélküli ősanya sosem fogja bevallani. A kutyád nem veszélyes, a játszótér mellett pedig az megy el aki akar, te nem mentél be, nem csináltál semmi rosszat. Ne foglalkozz velük, reménytelenek, sokan utálják a kutyásokat, köztük az anyukák az egyik legidegesítőbb... Nekem is be szoktak szólni, sajnos az egyik be is tartotta, úgyhogy nagyon figyelj miközben az utcán vagy. :(
2010. febr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
83%
Ja és én nem szólnék semmit nekik de máskor is vinném arra nehogy azt higyjék már hogy igazuk van!
2010. febr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
88%
Én csak annyit vondtam volna hogy közterület,aztán már mentem is volna tovább.×D
2010. febr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
0%
A kutyák kiszámíthatatlanok.Minek viszed a gyerekek közelébe?Nem lehet máshol sétáltatni?
2010. febr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
5%

szájkosarat tegyél rá

énis rádszólnék...

2010. febr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
87%

Ereszd rá a kutyát hagyj lássa csak milyen vérszomjas XD.


Nem viccet félre téve, természetesen neked van igazad, az ilyen "nagy magyar anyjáktól" én mindig rosszul voltam, óvjuk, védjuk a gyereket mindentől, szerencsétlen kölyök elfog bukni az első komoly akadájnál amit elé állít az élet. Ne vedd komolyan, vagy meg se halld vagy szólj vissza valami frappánsat pl. hogy vigyázzon mert a h1n1-et tuti elkapja a gyerek azon a játszótere vagy hogy tegnap a cukros bácsi is arra sétált...

2010. febr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
85%
Ha tényleg szelíd a kutyusod akkor mindenképpen NEKED!:)
2010. febr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
93%
Emberek!! 3 méterre volt a játszótérrel és pórázon!!! És igen persze, város közepén pórázon sétáltatott vérszomjas vizsla támadásokkal van tele a tv, mindenki meneküljön...
2010. febr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az emberek is kiszámíthatatlanok! Mivan ha egy zsebtolvajjal vagy erőszakoskodóval találkozol? És ha egy sorozgyilkos van a tömegben? Akkor az embereknek sem szabad utcára menni csak a gyerekeknek? Túl sokat képzeltek, a közterületen (és nem a gyerek között ment a játszótéren!) az megy aki akar, főleg hogy senkinek nem ártott! Szegény gyerekeitek szerencsétlenek lesznek az életben és még egy kutya jótékony hatását sem élvezhetik...
2010. febr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem is beszélve hogy aki nem ért a kutyákhoz, az ne írkáljon ide! Nincsenek gonosz, vérengző kutyák, akármit tesz a kutya az mindig a gazda hibája! Mindig a gazda hibázik, az állat ártatlan... Azonkívül gratulálok azoknak akik a tv-n nőnek fel, biztos a kedvenc műsoruk maónika só...
2010. febr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!