Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyibe kerülnek a neizer...

Mennyibe kerülnek a neizer nyergek újonnan?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. :-) Évekkel ezelőtt vettünk utóljára (illetve tesóm vett újonnan) és ha jól emlékszem, 120 körül volt. Nem tudom, most mennyi, de én is szándékozom venni, szuper minőséget csinál.
2012. jan. 19. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem akarok hülyeséget írni de múltkor láttam egyet, az ára ha jól emlékszem 160 ezer volt (új). Viszont van itt egy egészen jó állapotú használt is: [link]
2012. jan. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. :) Esetleg tudtok mondani egy két jó márkát még amit érdemes megnézni? Lehet a neizer sok lesz most :/
2012. jan. 19. 19:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben, ha nem szánsz rá több pénzt akkor inkább használt nyerget vennék, ugyanis szerintem 100 ezer ft körül nem igen találsz jó minőségű új nyerget. Használtak közül meg inkább Stübben, Kieffer, Neizer, Selene amit érdemes lenne megnézni, kapsz 100 ezer alatt is és nagyon strapabíróak.
2012. jan. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Én is gondoltam használt nyeregre csak nem tudom honnan lehet olyat beszerezni ami tényleg jó.
2012. jan. 20. 21:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Versenyeken érdeklődj a többi versenyzőtől, mindig akad, aki tud valahol ilyesmit, illetve érdemes megkeresni Üllőn Göttler Vilmos feleségét, ő sokszor elkíséri a Vilit versenyekre, nála gyakran vannak használt cuccok is (újakat is árul) vagy legalább tudja, hol érdeklődj. Üllőn versenykor mindig kinn van, a melegítőpálya jobb felső sarkánál szokott árulni a kocsijából.
2012. jan. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi köszi :) Úgy látszik megoldódik a probléma. Bent voltam a lovasbolta és 2 nap múlva jött az sms h találtak nekem nyerget. Most itt vannak nálam (egyszerre 2-t is adtak)Már csak meg kell próbálnom h jó lesz-e. Az egyik Puskás a másik Selene. Amúgy a Selene és a Neizer nem ugyanaz? Csak mert nekem úgy adták h Neizer de Selene van ráírva.
2012. jan. 21. 19:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom (de lehet hogy rosszul) hogy a Neizer a Selene új neve. Tehát egy és ugyanaz.
2012. jan. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Okés. Akkor jól gondoltam :)
2012. jan. 22. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!