Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Utolsó ínvédős kérdésem!...

Utolsó ínvédős kérdésem! Melyik mellett döntsek?

Figyelt kérdés

1. [link] Ez a legszimpibb

2. [link] Azt mondtátok, hogy ez a fajta a legjobb

3. [link] Fel tudom rakni, azzal nem lenne gond.

Ugratásra kellenének!


2012. jan. 19. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Az első a legjobb én nekem is olyan van. Egy átlagos és nagyon jó ínvédő. :D

A második, egy nagy rakás szerencsétlenkedés. Én egyszer próbáltam olyat de megfogadtam hogy többször nem.

Fásli ugratáshoz???

Az az első a legjobb és a legbiztonságosabb! :D

2012. jan. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A másik kérdésemben valaki azt írta róla, hogy max dísznek jó, és hogy ne verje össze a lábát. Arra,hogy ne menjen ki az ina, arra a 2. a legjobb. Na akkor nem értem:S Segítsetek, szombatig el kell döntenem!
2012. jan. 19. 21:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első akkor is tökéletes mert erős anyagú, merev (ami nagyon fontos, ellentétben a másodikkal és a harmaddikkal főleg), könnyen használható és nem csúszkál. A másodikat díjlovaglásra használják leginkább.
2012. jan. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van! Én a Nortonra esküszök és a hasonló ínvédőkre. :D [link]
2012. jan. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is az első tetszik legjobban, én azt venném.
2012. jan. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még jöhetnek vélemények, eddig az elsőre hajlok!
2012. jan. 19. 21:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod, hogy ne menjen ki a ló ina, akkor a megfelelő felkészítő edzésre, edzések előtt a bemelegítésre figyelj oda, az ínvédők sem csodaszerek.

A fáslit nem ajánlom, egy egészséges lóra felesleges, ha kicsit jobban meghúzod, elszorítja a vérkeringést, és akár egy alkalommal is súlyos gondokat okozhat. Az első az jó egyébként, én megvenném.

2012. jan. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha valóban ennyire fontos neked, hogy jó minőségű ínvédőt használj, akkor miért a decathlonból akarsz venni? Minőségi, jól tartó, valóban hasznos ínvédőt nem kapsz a decathlonban. Pl egy jobb minőségű, de régebbi fajta Tattini ínvédő olcsóbb is, és legalább megbízható, jó márka. Vagy ott vannak a Horze termékek, azok is sokkal jobbak, mint bármelyik decathlonos, és hasonló árkategóriában jobb minőségűek a termékeik. Persze nem akarok beleszólni, te tudod.

Ugratásra az elöl nyitott ínvédő a legcélszerűbb, tehát az első, amit linkeltél. Nemcsak azért, mert jobban tart, mint a második, de azért is, mert ha beüti a lábát a ló, jobban fogja érezni, és jobban odafigyel.

2012. jan. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!