Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez Szerintetek milyen sport?

Ez Szerintetek milyen sport?

2012. jan. 20. 20:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

A lovaknak óriási mozgása van, főleg annak az izabellafakónak. Gyönyörű ló!

A többiről nem tudok úgy véleményt mondnai, hogy ne használnák vulgáris kifejezéseket. Úgyhogy előre is cenzúrázom magam. Ezek rejoneadorok [link] Embernek nem nevezhető akármik, akik a saját, a lovuk és a bika életével is játszanak. Utóbbival szörnyen kegyetlenül. Állatvédőket nekik! Valamint mindig remélem, hogy a bika majd megdolgozza őket, mondjuk ad nekik egy kis hátmasszázst. Egyébként a felhevült bika a lóban is nagy kárt tehet, és ha úgy találja el, akkor rosszabb dolgot is lehet látni, mint a Nemzeti Vágtán az a lógó béllel vágtázó ló.

2012. jan. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Azt még hozzáteszem, hogy a bika a végén meghal. Előtte viszont lándzsa szerű izét dobálnak bele a húsába. Szégyenletesek! És még nem mondtam el a véleményem..
2012. jan. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

A sport nevét ugyan nem tudom, de abban egyetértek, hogy egy undorító sport.

Viszont ha a lovat megnézitek, nagyon jól be van lovagolva, és állati ügyesek ezek az állatok. De attól még ez a sport mind a lóra, mind a bikára nézve undorító.

2012. jan. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nos, igen a bika. Az elején mint írtam csak a bőrébe akasztják. Nem tudtam hogy megölik és ezt le is írtam. Nem kell kiforgatni a szavaimat. Igen szörnyű a vér látványa egy állaton, de ez van. Szerintem ez a verseny messze nem a bikákról szól, inkább a ló és lovas összhangján.
2012. jan. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Szerintem meg inkább a a matadorról és a bikáról szól, és nem a lóról, mert sokkal több olyan "versenyszám" (ha ezt az állatkínzást lehet annak nevezni...) van, ahol a csávó van a bika ellen, és csak egy olyan, ahol lóval van.
2012. jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Ajsa ***** válasza:
ez a bika szempontjából a legdurvább... az a ló nagy becsbe van tartva, és nagy az összhang a lovasával. De a bikát bántják, ami undorító. Asszem magyarországon nincs ilyen, és aahoz hog így tudd irányítani a lovad, hatalmas tapasztalat kell... Nehogy megpróbálkozz vele, sima bikával és lóval...
2012. jan. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat MINDENKINEK!!! Én is elítélem azt amit a bikával csinálnak és másokhoz hasonlóan én sem tudtam, hogy a végén megölik őket[:O]. Engem csak a sport neve érdekelt és ezt megkaptam, szóval köszönöm a válaszokat meg minden...
2012. jan. 22. 20:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!