Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lehetséges lenne, hogy a...

Lehetséges lenne, hogy a lovam gondolatolvaó?

Figyelt kérdés
Tudom, hülyén hangzik, de néha úgy érzem, mintha tudná mit akarok tőle. Nincs túl jól belovagolva, de ha semilyen jelzést nem adok neki, de ügetni szeretnék, ő sokszor ügetni kezd, vagy vágtázni, vagy éppen amit szeretnék tőle. Ha azt szeretném, hogy a helyén maradjon, akkor ott marad, de ha szeretném, hogy jöjjön, akkor utánam jön.
2012. jan. 22. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben jó az öszhang köztetek akor megérez minden apró kis gondolatodat. Nekem erről másjellegű eset jut eszembe. Szoktam az enyémmel követőset játszani és megjött de nem vettem észre mert nem fájt annyira. erre a kis óriásom odajött és a fejét a hasamhoz dörzsölte, de volt már más eset is ahol előre megérezte, hogy mit akarok vagy mi a bajom.
2012. jan. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha megvan az összhang, tényleg "megérez" dolgokat, valahogy úgy, mint az idegességet is... Nekem is sokszor van olyan, hogy meg akarok állni lépésbe, még semmilyen segítséget nem adtam, és megáll... De az is lehet, hogy adsz jeleket, csak nem veszed észre, ő pedig a legkisebbekre is reagál, de az is lehet csak így simán, hogy tényleg "megérzi"...
2012. jan. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első, ha eddig nem tűnt volna fel, a lovak aktívan reagálnak a vérszagra, megekeresik a forrását, mertha társuk az, akkor védeniük kell. Köze nincs a témához!


Okos Hans jelenségnek hívják, és nem gondolatolvasás, nonverbális kommunikáció, bő 100éve leírták.

2012. jan. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó. Nem csak az volt például, ha el kezdtem szédülni akkor megált de még az edző sem látta rajtam. Amikor versenypályán megyünk végig nem segítségekkel hanem csupán úgy hogy a fejembe leforgatom a pályát úgy megyünk. Ezt mivel magyarázod? Mármint az utolsót.
2012. jan. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!