Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit csinaljak hogy jobban...

Mit csinaljak hogy jobban elismerjenek?

Figyelt kérdés

imadok lovagolni es mar 6 eve lovagolok!eleg jol megy tudok ugratni 1 metert terepen galoppozni szoren ,nyeregben vagtazni stb...

az osztalyban amikor emltem a lovakat es a lovaglast senkit sem erdekel!hogy csinaljam hogy jobban elismerjenek,kerdezzenek valamit a lovaimrol,nepszerubb legyek?


2012. jan. 27. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha őket nem érdeklik a lovak akkor hagyjad.ne erőltesd rájuk a témát ha hidegen hagyja őket,keress mást amiben kitűnhetsz.
2012. jan. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nem érdekelhet minden mindenkit. Ha egy társaságban nem népszerű a téma, akkor azt nem lehet erőltetni.
2012. jan. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Keress más társaságot, akit érdekel a lovazás, lovaglás. Az osztályban, "kötelező" társaságban, ha nincs senki, inkább hanyagold a témát. Tapasztalat.
2012. jan. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem, jobb ha lapítasz a lovas témával kapcsolatban. Akiket nem érdekel a lovaglás, azok nem fognak veled erről beszélgetni, és ha sokáig nem szállsz le a folytonos lovazásos dolgokról, ki fognak közösíteni és meg fognak bélyegezni azzal, hogy CSAK a lovakról tudsz beszélni. Meg kell tanulnod alkalmazkodni és tudnod kell beszélni olyan dolgokról is, amiket ők szeretnek, különben nem hogy népszerű nem leszel, senki nem fog hozzád szólni. Tapasztalat.
2012. jan. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az osztálytársaidtól nem várj elismerést, ha nem érdekli őket, meg nem is értenek hozzá.

Max jóbarátnőnek érdemes beszélni róla, de ha nem lovas ne áradozz, mert akkor neki is sok lesz, hozzászólni meg nem nagyon tud.

Keress más társaságot, lovasokat, ők el fognak ismerni. Mellesleg pl facebookon is gombamód szaporodnak a lovas csoportok, talán a környékeden is találhatsz lovas barátot, társaságot.

2012. jan. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is azt mondanám, amit a többiek, az osztálytársaidtól lovak témában még egy mosolyt se várj... Régebben én is próbálkoztam a "barátaimmal" megismertetni azt, ami nekem igazán fontos, de mindig rám lett hagyva, hogy "az én buta lovaim". Ha mész a suliba, kapcsold ki a lovakat, ez az egyetlen, amit tehetsz. :(
2012. jan. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Mailerdeamon ***** válasza:

Nekik eleve fogalmuk sincs arról, hogy mi fán terem a lovaglás, így arról sem, hogy ki milyen szinten lovagol.


Egyébkét nem tudom, mire gondolsz, hogy "jobbal elismerjenek", mert ez azért nem egy olyan hatalmas eredmény 6 év után, hogy mindenki téged kérdezgessen. Esetleg ha kisebb versenyeken elindulnál, arra már felkapnák a fejüket - persze ugyan úgy fogalmuk sem lenne az egészről.

2012. jan. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Keress olyan embert aki hasonlóan gondolkozik az lovakról. Másrészt te örülnél mondjuk annak ha valaki a fociról vagy a kajakról kezdene neked áradozni? Szerintem nem. Én kajakozok, és lovagolok de nem szeretném ha valaki a kajakról kezdene áradozni nekem, mert rohadtul utálom.
2012. jan. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mivel az osztálytársaidnak valószínűleg fogalma nincs a lovakról, ezért nem is érdekelheti őket. Az osztálytársaim akkor cuppanntak rá a lovakra, amikor eljöttek hozzám, és kimentünk megnézni a paccokat. Nekem szokásom ilyenkor áradozni a lovakról, mesélni róluk, összebarátkoztatni őket a lovakkal, és ezzel sajnos mindenkit megtudok fertőzni. Főleg mivel nagyon jól ismerem a drága lovacskáim, és tudom, hogy mikor adják a legjobb formájukat. Ráadásul van egy szelíd kancám, akire fel is szoktam ültetni őket (további lovagoltatást nem vállalok, csak az élmény kedvéért megengedem, hogy ismerkedjenek). A hatás nem marad el. Úgyhogy a lovardánk java részt belőlem profitált, mert nálam nem lehet lovagolni. A fellázított lovasjelöltek meg lovat akartak, meg lovagolni. Persze szakadt is meg barátságom azért, mert lovagolok, mégpedig azért, mert az un. barátnőm már nem tudta elviselni, hogy ha beszélek is a lovakról. Amúgy lovakkal lehet a legjobban pasizni, a pasiknak meg csajozni. Úgyhogy főleg az egyedülállóknak remek lehetőségeket rejt a lovaglás. Remélem tudtam valamelyest segíteni.
2012. jan. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem érdekli őket. Hagyd a lovas témát az osztályban, mert ha nem tudsz másról bezsélni, előbb-utóbb ki leszel közösítve. Én is lovagolok, szeretek róla beszélni, de a lányok csak úgy vanak vele, hogy meghallgatjá, de nem kérdeznek, meg semmi. Szerencsére van egy lovas oszitrásam, vele egy helyen lovagolok, így a hétvégéket is együt töltjük, és vele egész nap a suliba csak a lovak mennek. Néha már nekem is uncsi. Keress a neten lovas barátnőket, esetleg valami lovastábort, és ott hasonló érdeklődésűek lesznek mint te.
2012. jan. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!