Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van ilyen lovarda?

Van ilyen lovarda?

Figyelt kérdés
Van Pesten olyan lovarda ahol az oktatók nem csak hobbiból lovagoltatnak hanem versenyekre edzenek és próbálják a legjobbat kihozni az emberből de közben kedvesek is velük?
2012. febr. 1. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha komolyan szeretnél versenyezni akkor elsősorban ne lovardát keress, hanem edzőt. A lovardákban "lovardai oktatás" címszóval futószalag szerűen követik egymást a "hogyan maradjunk fent a lovon?" című kérdés megválaszolására szolgáló órák, értelmük hosszú távon nagyon nincs. Természetesen vannak kivételek, és egy kicsit talán el is túloztam a dolgot, de nagy vonalakban felvázolva a lovardákkal tényleg ez a helyzet.

Száz szónak is egy a vége, papíros edzőt keress, ha versenyezni szeretnél. :)

2012. febr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem van. Én eddig csak olyan lovardába futottam bele ahol versenyre készítik az embereket.
2012. febr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mailerdeamon ***** válasza:

Szerintem arra gondol a kérdező, hogy van-e olyan lovarda Pesten, ahol nem saját lóval is részt lehet venni komoly edzéseken, illetve van lehetőség versenyzésre.


Nekem egy ilyen ugrik be hirtelen, a Cinkotai lovarda. Van díjlovas és ugróképzés is és elvileg a saját lovaikon lehet versenyezni is. Az árak nem vészesek, a környezet ennek megfelelően nem túl színvonalas, de van rendes lovaglópálya, díjnégyszög, szakedzők, stb. Egy próbát szerintem megér.

2012. febr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!