Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy vegyem rá az oktatót,...

Hogy vegyem rá az oktatót, hogy szőrén lovagolhassak?

Figyelt kérdés
Nem most, ha majd jobb idő lesz. Régebben megengedte, de jött ez a rajtengedély dolog, és szőrén nem lehet rá felkészülni. Így ezzel tudott zsarolni. De én inkább nem teszek vizsgát, de most meg az az indoka, hogy nem engedi, hogy hülyéskedjek. Ez oké is lenne, de 1. nem oktat semmi, magamtól lovagolok, 2.saját lovam van, 3.tudok rendesen nyeregbe és szőrén is lovagolni.
2012. febr. 3. 18:06
1 2
 1/11 Mailerdeamon ***** válasza:
100%
Na most oktat vagy nem? Oktatáson baromság szőrén lovagolni ez igaz, azon kívül meg úgy ülsz a lovadra, ahogy nem szégyellsz.
2012. febr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
OKtat, csak engem nem.
2012. febr. 3. 18:13
 3/11 Mailerdeamon ***** válasza:
100%

Ha nem vagy a lovasa elmondhatja a véleményét de nyilvánvalóan azt csinálsz a lovaddal, amit akarsz.


Amúgy nem értem miért nem akarsz felkészülni a vizsgára, mert abszolút nem függ össze a kettő. Ha már ott vagy, van egy lovad, készüljetek fel, vizsgázzatok le. Emellett annyit szőrözöl amennyit akarsz.

2012. febr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Elsőnek a lovat kéne szoktatni ahoz hogy nincs rajta nsereg és csak te egymagad vagy mert eleve a lovat arra tanították gondolom hogy nyeregen ül rá az ember , de ha te szőrén akarod lovagolni akkor hajrá majd levet a ló mert nincs hozzászokatva, gondolom ezért nem engedi az oktató
2012. febr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Mailerdeamon ***** válasza:
Butaság. Ha jól táplált, kényelmes lóról van szó nem okoz neki kellemetlenséget az, ha néha szőrén ülnek rá. Én mondjuk sosem pártoltam a szőrén lovaglást, szerintem hosszútávon nem tesz jót az, hogy nem oszlik el a lovas súlya a háton, de ez általában nem hatja meg a megrögzött szőrénlovaglókat.
2012. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha tied a ló, akkor fogod magad, felkantározod és felülsz rá. Nyereg nélkül. És tádám, szőrén lovagolsz.

Nem értem minek hozzá az edző, ha úgyse oktat.

2012. febr. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A lovammal nem tudok vizsgát tenni, nem tud ugrani. Már 2 hónapja "készülünk" a vizsgára. Ez alatt azt értem, hogy nem enged szőrén lovagolni, se terepre menni, de közbe nem ad tanácsokat se feladatokat. Szóval ez csak zsarolásra jó. Már próbáltam, hogy felülök, és úgy megyek ki, de akkor visszaküld nyeregért:/ Pedig mondta, hogy apa megengedi.
2012. febr. 4. 11:45
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha a saját lovad, akár hátrafelé is felülhetsz rá, az oktató meg k
2012. febr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
"kapja be..". Nyugodtan felülhetsz szőrén.
2012. febr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tiéd a ló azt csinálsz amit akarsz!
2012. febr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!