Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ismertek/Ajánlanátok valaki...

Ismertek/Ajánlanátok valaki olyan vezetést oktatót, aki nem nyúlkál bele a vezetésembe?

Figyelt kérdés
Ki nem állhatom az ilyet, negatív tapasztalok..... -.-
2011. nov. 14. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy oka volt rá?
2011. nov. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor szoktak belenyúlkálni, ha nekimennétek valaminek amúgy...
2011. nov. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem Akkor is belenyúl ha éreztetni akarja hogy béna vagy és pótórát kell venned....

Amikor akar belenyúl és ráfogja hogy veszélyhelyzet.

2011. nov. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, majd hagyja, hogy összetörd a kocsit a fakezeddel...
2011. nov. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen. te akarod megtanítani vezetni?
2011. nov. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Drágaságaim, mint már maga a kérdés feltevésének a ténye is mutatja, VÁLASZT várok a kérésre, és nem további kérdéseket vagy elgondolkodtatásokat. Nyilván nem azért tettem föl a kérdést, mert szeretném megtanítani a vezetőt vezetni, vagy mert vezetői képességeimről szóló kedves kommenteket szeretnék hallani, hanem azért, mint amint már a megjegyzésben is megírtam, mert negatív tapasztalataim vannak e téren. Aki nem tud felülemelkedni gonosz és/vagy kicsinyes énjén, az inkább ne írjon ide! Mint ahogy a harmadik válaszoló is írta, másért is belenyúlhat, mint a baleset elkerülése. És olyan szinten belenyúlkál a vezetésembe, hogy valószínűleg tényleg nekimennék mindennek a „segítsége” nélkül, ugyanis magamtól, egyedül nem tudom, milyen érzés lehet kormányozni. Ezért szeretnék tanárt váltani, hogy a jogsi megszerzése (vajon vizsgán mi lesz? Akkor is belenyúlkál majd? Vagy ha nem, hogyan megyek át?) után nem szeretnék azon Jenők közé tartani, akik egy egyszerű balra nagyív kanyarodást nem tudnak koccanás nélkül bevenni. Mert szerintem ez veszélyes, és szeretnék tenni ellene a saját és mások biztonsága érdekében is. Szóval, még egyszer: Tudtok valaKIT ajánlani, névvel, esetleg? Thanks!
2011. nov. 27. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!