Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Én egy 11 éves lány vagyok,...

Noni2000 kérdése:

Én egy 11 éves lány vagyok, mondtok lovas munkát?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy én trágyáznék etetném a lovakat és ápolnám, cserébe csak lovaglást kérnék.
2012. febr. 7. 19:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
egy 11 éves lányt senki nem fog alkalmazni, mert még nagyon kicsi vagy, és bármi történhet egy lovardában,ami a munkáltatód felelőssége, ő pedig nem fog ilyen kockázatot vállalni
2012. febr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Ha kimegy az ellenőr,le is bukik a munkáltató,hogy gyereket dolgoztat,ami a mai világban nagyon súlyos bűn.
2012. febr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
26%
nem. marad a barbi, sajnálom.
2012. febr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
21%
ki az a hülye, aki egy 11 éves lányt alkalmaz...
2012. febr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmész lovagolni, akkor talán néha megengedik, hogy segítsél a lovak körül.
2012. febr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Lehet róla szó, de akkor ki ne ejtsd a szádon soha senkinek, hogy ott "dolgozol". Inkább mondogasd úgy, hogy segítesz, a hobbidnak élsz :)

El kell menni lovardákba, és szépen bemutatkozni, ki vagy, mit szeretnél. Esetleg a szüleid is elkísérhetnének :)

2012. febr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Kivitelezhetetlen dolog. akármilyen baleset történik (még ha nem is a lovakkal kapcsolatos) a felelősség az ott lévő nagykorúaké. Még ha a szüleiddel mész is, felelős gondolkodású személy nem fog rábólintani. Aki meg igen, arra nem bíznám egy gyermek lovagoltatását...
2012. febr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

köszönöm az értelmes vélaszokat. de csak azokat. Egyébként van olyan aki ilyen segitséget kér cserébe lovaglást ad.

gyereknek!

2012. febr. 7. 20:21
 9/22 anonim ***** válasza:

Igen, de ők kicsit idősebbek mint te.

Olyan 16 év fölött már van reális esélyed hogy találj olyan helyet, HA eleget tudsz a lovakról, és szerencséd van.

2012. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
6%

Egy 11 éves kislányt ép elméjű ember nem fog dolgoztatni, az előttem szólók által felsorolt okokból sem, no meg megnézem én azt a 11 éves gyereket, aki megrakja a szaros taligát és fél nap tologatja..... Az meg, hogy esetleg lepucolgatsz egy lovat, nem segítség, egy gyakorlott lovásznak ötperces meló, te meg jószerével föl sem éred őket.

Nem bántani akarlak és szép, hogy dolgoznál, tényleg dícséretes, de várj még pár évet ezzel.

Arra gondolj, hogy normális gondolkodású lovardavezető vagy tulajdonos nem enged ekkora gyereket egyedül a ló közelébe. Márpedig ha te ugyan segítesz, de egy felnőttnek ott kell állnia melletted és minden lépésedet ellenőrizni, az kész ráfizetés, akkor inkább megcsinálja (fele idő alatt) az a felnőtt a munkát.

2012. febr. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!