Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Én egy 11 éves lány vagyok,...

Noni2000 kérdése:

Én egy 11 éves lány vagyok, mondtok lovas munkát?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy én trágyáznék etetném a lovakat és ápolnám, cserébe csak lovaglást kérnék.
2012. febr. 7. 19:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
36%
Az a fontos, hogy ne hagyd magad, menjél ki egy olyan lovardába, ahol van lovasoktatás. Lovagolj, haverkodj össze az oktatókkal, sok fiatal lány van köztük és akkor kezdetben segíthetsz. Bőven van időd, mire felnősz már mindent meg tudsz csinálni, és megismered az állatokat. Csak szép lassan kell megismerni az állatokat is.
2012. febr. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem vonom kétségbe sem az ügyességedet, sem a kitartásodat, de 11 éves kislány vagy. Felelős lótartó helyen felügyelet nélkül egy másodpercig sem tartózkodhatnál. Ergo nem dolgozhatsz és lovagolni is csak edzői felügyelettel.
2012. febr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!