Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámat tömegközlekedéssel...

Kutyámat tömegközlekedéssel kutya táskában, vagy szájkosárral+pórázzal vigyem?

Figyelt kérdés

Eddig a kutya-táskára szavaztam, most inkább a szájkosár a nyerő nálam.


És szájkosarak közül a hagyományos műanyag a jobb, vagy a textil szájkosár?


2010. aug. 7. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Gondolom kiskutyáról van szó. Én is póráz+szájkosár párti vagyok. Mivel meleg is van, fülledt a levegő a buszon stb. Meg ha nem nagy a táv akkor minek betuszkolni a tatyóba? Meg ha alapból nem harapós akkor a szájkosár az csak egy alibi, mert kötelező.

Amúgy nekünk textil szájkosarunk van. [link]

Ez kevésbé teszi morcossá a kutyust :)

2010. aug. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen fajta-.-"

egy bernáthegyire nem tehetsz kutyatáskát.

szerintem szájkosár póráz

2010. aug. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Akiteki ***** válasza:
Én a műanyag szájkosarat szeretem. Ha esik az eső akkor sincs semmi baja, nem nehéz, nem szakítja ki a nadrágot, mint a fém, nem is tud a kutya odacsapni vele. A bőr ha megázik, akkor kemény lesz és eldeformálódik. A textil meg túl meleg.
2010. aug. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, amugy törpe uszi.
2010. aug. 7. 21:06
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem ha nem harap, akkor elég a póráz, nekem nála keményebb kinézetű kutyánál se szoktak beszólni, mert nincs szájkosár, de szokott lenni nálam, ha mégis szólnának, ráteszem. Vannak akik haltit tesznek a kutyára, mert azt a hozzánemértők (kalauz, bkv ellenőr) simán szájkosárnak nézik.


Szerintem egy uszkárral bőven elég, ha van a kezedben egy szájkosár, és ha indokolt ráteszed.


De ha kicsit is harapós a kutyád, akkor természetesen inkább tedd rá, nekem a textil szimpatikusabb, mert tud lihegni, inni, még jutalomfalatot is tudsz neki adni, csak éppen harapni nem tud.

2010. aug. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Akiteki ***** válasza:
Mindig akad valaki, aki hisztiszik a szájkosár miatt. Főleg a kisebb kutyáknál.
2010. aug. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!