Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek hülyeség volt tőle?

Szerintetek hülyeség volt tőle?

Figyelt kérdés
Egy lovas barátom azt csinálta, hogy kivitte a lovát messze a határba, ő meg hazament, azt mondván, hogy ha a ló az övé akkor visszamegy hozzá. És a ló 2 nappal később tényleg visszament hozzá.
2012. febr. 9. 08:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen hülyeség! Ok, hogy a ló hazatalál, na de ha másfelé megy okozhat balesetet vagy megfoghatja valaki és megtartja (vagy levágja kolbásznak) és akkor cseszheti a lovát.


Felelőtlen gazda az ilyen. Az is veszélyes, ha terepen leesel és otthagy, de ez így teljesen hülyeség, mert maga állítja elő a veszélyhelyzetet.

Az ilyenek plüss állat kell nem ló....

2012. febr. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
a barátodat kikéne dobi valahol a kárpátok fölött és ha hazatalál akkor szereti a családját.
2012. febr. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagy az Isten állatkertje...és ezt nem a lóra értettem.
2012. febr. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a barátod ilyen idióta, üzenjük neki, hogy akkor ezek szerint a lova nem kötődik hozzá, nehogy félreértelmezze a dolgot... Egy ló azonnal követi a társát, nem két nap múlva. Az a ló nem hazament, hanem kb véletlenül arra tévedt.
2012. febr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Felelőtlen barátod van, és remélem, hogy ezt csak ő találta ki.. Vagy nem szereti a lovát, vagy annyi esze van, amennyi látszik. Szerencse, hogy nem lett semmi azzal a lóval..
2012. febr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Annyit fűznék hozzá, hogy azért gondold meg, hogy barátkozol-e vele... Az ilyen ember veszélyes és kiszámíthatatlan, egyszerűen nem normális...
2012. febr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség! Ekkora baromságot még életemben nem hallottam! Jézusom-.- Terepre miért nem járok?:DDD Mert ha leesek, attól félek, hogy elütik a lovam-.- Más meg kiviszi és otthagyja... Jó arc:) Én a széltől is óvom személy szerint, tuti ki nem adnám a kezemből sem, nem hogy még otthagyjam valahol... Egyébként tényleg, oké, hogy szereti, de azért ne üttessük/vágassuk már el/le a lovunk, emberek! Annyi mostanában a lólopás, ő meg kb tálcán kínálja fel...
2012. febr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Rebce ***** válasza:

Nem hülyeség volt, hanem egyenesen egy hatalmas... Majdnem mondtam valamit!

Két gondolat futott át az agyamon, amikor elolvastam a kérdést:

1) A barátod vajon egy napon majd téged is kivisz a határba, és ott hagy, aztán kíváncsian várja, hogy visszatalálsz-e? Ha igen, akkor a barátja vagy, ha nem, akkor nem???

2) Aki képes magára hagyni egy lovat, ki tudja meddig étlen, szomjan, az beteg. Nem tudom eldönteni, hogy a lónak szerencséje volt, hogy 2 nap után visszatalált, vagy sajnáljam, hogy visszakerült ehhez a primitív neandervölgyihez...

2012. febr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szegény ló, akár elismehetett volna messzebre, ha valami mérgzeőt megesz? Mondjuk a határban azért van farkas, vagy nem tudom merre lakik a barátod, a lova kint akár nyakát is töheti..m még ha ki menne az útra, akár nagy karamból is lehet..Szerintem elég nagy hülyeség, mivolna, ha a barátod kitenném kukutyinba..na onnan jöjjön haza...ez állatkínzás..az ilyen a lovat nem jóra használja...
2012. febr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
O.O URRRAMM ISTEEEN!! Igaza vab mindegyik válaszolónak!! Basszus, már elnézést a kifejezésért, de milyeb ember az aki ilyet csinál??? Nem hiányolta a lovát? Egyáltalán tudott aludni?! Ha én ilyet csinálnék, ( Már pedig SOHA az életben nem csinálnék ekkkkora baromságot ) Aludni sem tudnék, az tuti!!! Egy épeszũ ember nem, ismétlem, NEM csinál ilyet! Nagggyon nagy szerencséje volt a lónak és az emberbek! Figyelj: elcsaphatta volna egy kocsi; simán, simán úgymond ellophatták volna a lovát; Megtámadhatták volna az állatok, vagy egy barom ember; vagy szerencsétlen ló étlen-szomjan meghal, vagy kóvályog!! Akármi, akármi történhetett volna! Isten vezette haza azt a pacit! Remélem tudtam segíteni.. Ne barátkozz ezzel a barátoddal!
2012. febr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!