Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 éves lánynak hülyeség az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves lánynak hülyeség az egész életét egy 30 évesnek odaadnia mert csak gyereket vár tőle?!

Figyelt kérdés

ő szeret én bírom de nem vagyok belé szerelmes elviselem jó vele mindent csinálni de nem érzem azt mikor tini voltam és hajj de szeretem meg ilyen. Ő szeretett volna már gyereket hát most neki itt az alkalom nagy lázban van stb. de azt mondta h ehhez házasság jobb lenne

nem akarom hogy a gyermekem ne az igazi apja mellett nőjön fel és nem is akarom elhalasztani az alkalmat mert kedves rendes a párom de kétségeim vannak

nem eldöntendő kérdéseket várok hanem csak véleményeket lehetőleg nagykorúaktól


2009. okt. 24. 21:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nos a véleményem az, hogy a gyereknek rendes családra van szüksége, ami egy apuci és anyuci. Ha a szülők korán szétmennek az nem használ a kicsinek, és általában lelkileg sérül. Inkább találj magad mellé valakit, akit érdemesnek tartasz az apaszerepre és magad mellé el is tudod képzelni.
2009. okt. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Könyörgöm necsináljátok már ezt. Mért kell a nőknek szüléskor bekattanni? És hogy jön ide most hogy hányéves? Mért talán sokallod a hat évet? jaj nem is írok többet mert sírni tudnék komolyan. Soha nem fogok megnősülni.
2009. okt. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
csak aggódom mi van ha beparázik és lelép akkor le vagyok szarva :S
2009. okt. 24. 21:53
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha kétségeid vannak vagy beszéld meg a partnereddel! Vagy lépj tovább! mint irtad hogy kihültek iránta az érzéseid akkor probáld meg fel lobbantani változtassatok vagy lépj tovább és keress másik férfit
2009. okt. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
lehet csak én túlzom el aggódom félek a helyzettől hülyeség volt ide is kiírnom meg kéne tudnom magamnak oldanom
2009. okt. 25. 00:14
 6/16 anonim ***** válasza:
nem nagyon értem a kérdésed... Terhes vagy és el akar venni a párod de te nem szereted? Ha ez a szitu, akkor eleve egy ilyen kapcsolatba nem kellett volna teherbe esni. Saját magaddal csesztél ki...
2009. okt. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

NEM vagyok belezúgva de kedvelem bírom aranyos helyes meg minden és nagyon tisztességes ember ,igen jól értelmezted a kérdést a szitut

Végül is már mind1 eljegyezett

úgyhogy nem aktuális a kérdés!

2009. okt. 25. 11:25
 8/16 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, és tarts erkölcstelennek, szívtelennek, stb. meg minden, de szerintem, ha még lehetséges, akkor abortusz.


Megéri leélni az életedet olyasvalaki mellett, akit nem szeretsz, csak mert gyermeked lesz tőle, és jó a szex? Szerintem nem, mással lehet, hogy sokkal jobb lesz, és fiatal vagy még, véleményem szerint nem éri meg elcseszni az életedet egy sejt miatt. Még nincsenek érzelmei, semmi.


Úgy belemenni egy házasságba, hogy előre tudod, hogy kudarcra van ítélve... Vagy megcsaljátok egymást, esetleg, sőt valószínűleg, lehet, hogy más okkal, de elváltok, vagy egész életetekre boldogtalanok lesztek.


Ne légy bolond, lehet gyermeked máskor mástól is, akit igazán szeretsz. Nekem az a véleményem, hogy nem éri meg, de ha megtartod a gyereket, akkor feltétlenül menj hozzá, mert ha ne adj isten, összevesztek, és neked nem lesz jövedelmed, akkor nem tudja megcsinálni, hogy nem tart el. Kötelezné minden esetben a tartásdíj fizetésre a törvény, ezt csak biztonsági okokból mondom. Remélem, sikerül megtalálnod a boldogságodat. 27/L

2009. okt. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ja, azt elfelejtettem, hogy az eljegyzést fel lehet bontani, adott esetben, a XXI. században élünk.
2009. okt. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

figyu.

22 éves csaj vagyok. Van egy 4,5 éves kapcsolatom.

Sokszor érzem azt, h húúú...talán már nincs meg a láng, nincsen szenvedély stb. a kapcsolatunkba. De mindíg rájövök h ez minden kapcsolatnál előjön egyszer. A szerelmet a szeretet, ragaszkodás, és persze a kölcsönös tolerancia váltja fel....az évek még a legnagyobb szerelmen is kifognak. Ez egyszerűen így van és kész.

Mellesleg...

Mi van ha jön a "nagy Ő" aki egy hülye, nemtörődöm....egy link alak?! Hiába lenne az a bazi nagy szerelem, ha tudod h nem számíthatsz rá...

Így tudod, h ezt a gyereket a párod várja....és szeretni fogja, h szülésnél ott lesz veled, hogy majd ha hazamentek a kórházból, ő kiszolgál, babusgatja a kicsit stb.

Tudod hány nő a fél kezét odaadná ha ilyen vőlegénye lehetne?

A párom sokáig hallani sem akart a gyerekről, és ezmiatt nagyonis sokszor el voltam kenődve. H mi lesz később...mindenkitől azt hallottam h jajj de szeretnének már családot...közösen terveznek...stb. A pasim meg diszkóba járt...sokáig egyedül hagyott otthon...

De aztán egyszer úgy volt h terhes vagyok...és teljesen megváltozott. Elkezdte érdekelni a dolog, és beleélte magát a helyzetbe.

Végül nem voltam az, de szerencsére a páromban megmaradt ez az elhatározás, h gyereket akar, és megkomolyodik.

Most szintén úgy állunk h pár napja késik..nem is védekeztünk...és szinte ő beszéli belém a terhességi tüneteket...

na mindegy...bocsi ha hosszú lett...

A mondanivalóm h hidd el sokan a fél karjukat odaadnák egy ilyen vőlegényért...és h frissítsétek fel a kapcsolatotokat. Sokat bújjatok össze, simogassa a pocakodat... Csináltassatok 3d-s baba-képeket...és hidd el, meg fogod érezni h "újra" összetartoztok.


Jó babavárást, és jó egészséget kívánok nektek!

2009. okt. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!