Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt egy barátom 20hónapig....

Volt egy barátom 20hónapig. Rosszul váltunk el, de nekem hiányzik. Nem akarok tőle párkapcsolatot, de nagyon fontos ember lett ő a számomra. Mit gondoltok? Egy beszélgetés erejéig találkozhatnék vele vagy hülyeség lenne?

Figyelt kérdés
Írnék neki sms-t, hogy ha szeretne, akkor találkozhatunk.
2010. máj. 14. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:

miért lenne hülyeség?

Nyugodtan!De azért ne úgy írj neki h félreérthető legyen!

2010. máj. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem a körülményeket, de én nem tenném. Főleg,ha rosszul váltatok el. Ami elmúlt, azt tudomásul kell venni, még ha fáj is. Cak így tudsz továbblépni.Ha találkozol vele, mindig előjönnek emlékek, így nem lehet megnyugodni. Sok sikert!
2010. máj. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

szija,szerintem attól még lehettek barátok, néha néha találkoztok,beszélgetttek

de keress új ismerősöket,és akkor elfelejted 1 kis idő múlva :)

20 hónap,az szép :)

2010. máj. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul én sem szeretem ezt a "találkozok az exemmel" dolgot hallani a páromtól.A jelenlegi szerencsére nem ilyen,de volt rá példa. Sosem fért a fejembe,hogy miért kell vele megbeszélni dolgokat. Nem azt mondom,hogy rosszba kell lenni, de direkt keresni a másik társaságát...háááát...velem lenne baj?:S
2010. máj. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass a szivedre! Ha akarsz, akkor ne gátold magadat mindenféle megfontolásokból. Legfeljebb, ha nem válaszol, vagy leráz másképp, akkor tudni fogod, hogy végképp kész.
2010. máj. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

16:06 azért kell találkozni az exxel mert sz uj még nem ismer annyira és ha pol magadból egy uj részt akarsz feltárni akkor segit hogy azt hogyan tedd!


De sajna nekem is ex maitt lett vége a nagy szerelmemnek.. találkozgattam vele nem volt semmi aztán szerelmem szeébe azt hazudta h volt.. :( azóta nem láttam és belebetegszem:S

2010. máj. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na látod utolsó!!! Nem kell kényes szitut teremteni...ennyi a kulcsa...és a férfiak szokása amúgy a "kapukat nyitva hagyni" maguk mögött. Persze, ki hogy látja jobbnak,de miután ez egy fórum és a kérdező véleményeket akart hallani, az enyém továbbra is az,hogy felesleges. Nem kell győzködni a másikat, hogy "de", meg "dehát"...
2010. máj. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.... Lehet hagyok még egy kis időt... meggondolom. :P
2010. máj. 15. 13:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ertelme.

A parkapcsolat az erzelmi kotodes/baratsag PLUSZ szexualis kotodes.

Az utobbi az kemia, vagy megvan vagy nincs, nyilvan megvan/megvolt mivel a kapcsolat letrejott.

A szakitasok tehat az elso megromlasa miatt kovetkeznek be tulnyomoreszt.


A sima baratsag viszont pont az elso, a masodik nelkul.

Na ezert nem mukodik a haversag az exekkel.


Halva szuletett otlet, sztem felejtsd el.

2013. nov. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!