Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma találkoztam a volt barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma találkoztam a volt barátommal. Most mit várhatok Tőle? Hülyeség volt megtennem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem vagyok közömbös számára, és nem azért mentünk szét, mert veszekedtünk, csak távolság miatt nem bírtuk az egész kapcsolat dolgot. Egész délután beszélgettünk, de nem történt semmi. Búcsúzáskor meg akartam csókolni, de nem sikerült, mert eléggé tapasztalatlan vagyok, ő meg nem is gondolt rá. De aztán magához húzott és megcsókolt. Úgy, ahogy régen. Érzékien, közben átkarolva, alig akart elengedni. (Életem boldog pillanata.) Majd elváltunk, annyit mondtuk, hogy szia, szia, majd beszélünk mindenképp és ennyi. Na most ez mi volt? Mit várhatok? Sikerült felélesztenem benne régi érzéseket? Nincs meg a telefonszáma, csak msn-en tudunk beszélni, de ott meg még nem írt, pedig már volt gépnél. Mindent elcsesztem? Túl rámenős voltam? Vagy mi?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. márc. 29. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak a távolság miatt mentetek szét,és ez a távolság a mai napig fenáll,akkor most miben változna a helyzet?Újrakezdeni akkor szoktak egy kapcsolatot,ha a szakítást kiváltó ok rendeződik...Biztos,hogy érez még, különben nem csókolt volna meg, de lehet,hogy azért nem ír/nem keres,mert túlságosan felkavarta a csók,és nem akar újra belebonyolódni,mert a távolság miatt úgyse működne!
2009. márc. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

A távolság problémája pár héten belül megoldódik. Ezért is léptem.

2009. márc. 29. 18:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a pillanat hevében csókolt meg, és nem is gondolt a következményekre. Legközelebb, ha látod, okvetlen beszélj vele, és ne felejtsd el elkérni a számát se! Hátha meg tudjátok oldani.
2009. márc. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok!Akkor várd ki azt a pár hetet,és ha még érez,úgyis lépni fog!
2009. márc. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem rontottal el semmit nyugi. ha par 7 mulva kozelebb kerultok, mindenkepp probajatok helyrehozni a dolgokat!!
2009. márc. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!