Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek fejlődtem? (videó)

Szerintetek fejlődtem? (videó)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=0vLCo1JPXH4&feature=g-hist&co..

http://www.youtube.com/watch?v=GQIT4xh8Bik&feature=g-hist&co..

Az első videó mostani, a második az pedig kb. 1 éves

Kérlek titeket hogy ne írjatok bántó kritikát, mert tudom hogy még sokat kell tanulnom, de próbálkozom :)


2012. febr. 14. 19:19
1 2
 1/12 anonim válasza:
5%
Fejlődtél :) De szerintem az elejét úgy csináld meg mindig hogy teljesen fekete képernyőből áttetsződve jön be az első kép.
2012. febr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sokat fejlődtél bár a mostani videódon nem látszik túl sok minden csak az hogy leálltok amikor a kamera vonalába értek, de sokkal szebben ülsz a lovon és úgy néz ki mintha már dolgoznál is rajta nem csak utaznál! :)
2012. febr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
0%
Nem a videó szerkesztésre gondolt?
2012. febr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
a videót nem én szerkesztettem.. :)
2012. febr. 14. 19:40
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem nem a videó szerkesztésre gondoltam, bocsi hogy félreérthetően írtam ki
2012. febr. 14. 19:41
 6/12 anonim válasza:
"(videó)" én arról azt hittem a szekresztésre gondoltál :D
2012. febr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Mailerdeamon ***** válasza:
Sajnos én ebből a 17 másodperces 30 centis hóban botorkálós videóból nem sokat tudok kivenni, de (leszámítva a néha meglebbenő szárat és hogy tátog a ló) a korábbi videón is szépen lovagoltál.
2012. febr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm, és nem azért tátog a ló mert húzom a száját, hanem magától csinálja
2012. febr. 14. 19:44
 9/12 anonim ***** válasza:
A 2. videót értékelem: állítsd fel az ökleidet,hajlítsd be a könyököd, fordítsd befele a lábfejed,szorítsd jobban a térdeddel, figyelj rá , hogy a ló egy ütemben menjen előre,tedd össze a mar fölött az ökleidet egymás mellé, 1:53-nál fele más a kengyeled erre figyelj oda,maradjon nyugodt a csizmád ,ügetésben csak a külsővel hajtsd előre esetleg csípd meg pálcával,Vágtába húzd ki magad és ne pattogj szorítsd bele magad a nyeregbe, . Az üléseddel nincsen nagy probléma kb ezekre figyelj oda és jó leszel.(: Az 1 videón a körülmények sem voltak az igaziak (Lásd talaj)de vannak nálad "lemaradottabbak" is D
2012. febr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
"(videó)" alatt azt értettem, hogy videóval :D
2012. febr. 14. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!