Kezdőoldal » Állatok » Lovak » "Takarmányhasznosításra is...

"Takarmányhasznosításra is kiváló"? Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
[link] A hirdetésben írják. Mit jelent ez? Még sosem hallottam...
2012. febr. 16. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el mégegyszer. Nem takarmányhasznositásra, hanem TAKARMÁNYHASZNOSITÁSA kiváló. Vagyis jól dolgozza fel a táplálékot, jól felhasználja,nyáron elég neki amit legel,mégis jó hùsban van. Télen egy kis abrak és széna elég neki. Üdv,a feladó.
2012. febr. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Először is: "Takarmányhasznosítása kiváló". Nem ugyanaz. Ez úgy tudom, azt jelenti, hogy nagyon jól hasznosítja az energiát. Tehát nem kell neki olyan sok takarmányt adni,(szerintem) és mégis energikus marad.

De mondom, ez nem 100%, én így tudom :)

2012. febr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Magyarul nem kell neki különböző vitaminokat adni meg minden egyebet hogy megőrizze a súlyát és a jó kondícióját. Nem kényes, nem hajlamos kólikára, egyszóval egy terminátor :D

Azt is le merném fogadni, hogy nem igényli olyan sűrűn a körmölést sem...mint egy "átlagos ló" elég csak évente 3x-4x körmölni.

Vannak olyan lovak amelyek mindent megkapnak és mégis olyan satnyák hogy az nem igaz, ellenben ezzel, ami megkapja a napi 1,5 kg zabját meg 5-6 kg szénáját, nem igényel vitamint meg semmi mű adalékanyagot és mégis tökéletes formában van, kicsattan az egészségtől...

2012. febr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Okééé, okééé, leesett:$ Bocsi, értem már:D Köszi:)
2012. febr. 16. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!