Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya tartható lakásban...

Milyen kutya tartható lakásban, de kiváló személyvédelemre is? Bullterrier?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 14:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
yorki
2010. dec. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Amstaff, pitbull, staffordshire bullterrier. De sokat kell mozgatni őket.


A bullterriereket nem ismerem.

2010. dec. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Dobermann. Rövidszőrü szóval kint nem birná ki télen. Amúgy pedig a legtöbb kutya tartható lakásban, mert ha egyedül lenne egy nagy kertban akkor sem mozogna sokkal többet, csak amikor vele vagy.
2010. dec. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Boxer, bull, stafi, dobermann, én hosszú szőrűt nem ajánlanék lakásba, de ettől függetlenül ismerősömnek is német juhász volt...
2010. dec. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Mondom, hogy yorki. Kicsike, nincs nagy mozgásigénye. És ami a legfontosabb, yorkinál vérmesebb kutyát még nem láttam, aki jobban védte volna a gazdáját és a saját irháját. Főleg ha másik kutya közeledik felé...

:D

2010. dec. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat!


Yorkizni már kár itt, az nem is kutya. Annyi értelme van, mint a hörcsögnek.

2010. dec. 12. 00:39
 7/14 zsuzsabazsa ***** válasza:
A Yorki jelző kutyának jó.Nem személyvédőnek. Gondolom az egyik válaszadó csak tréfált.
2010. dec. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Te meg nem vagy értelmes ember, ha a kiskutyát nem veszed kutyának.. Gyökér
2010. dec. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A kiskutya is kutya, csak nem mindegy, hogy egy rottweiler vagy egy csivava kel a védelmedre.


(Amúgy már válaszoltam erre a kérdésre, úgyhogy nem sorolok fel több fajtát :).

2010. dec. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó!

Ebben teljes mértékben egyet értek. Csak nem mindegy hogy válaszol.. És ő elég lekezelően válaszolt..

Nekem 3 padlócirkálóm van és egy házőrzőm. Csivavával is jártam kutyasuliba őrző-védőzni. Elmondhatom, keményebb volt a többieknél. Tudtában van vele mindenki, hogy fel lehet rúgni, de egy kis kutyában mindig több agresszió van, mint egy nagyban, már csak a termetük miatt is.

2010. dec. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!