Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti hogy nyomjátok le a sarkato...

Ti hogy nyomjátok le a sarkatokat?

Figyelt kérdés
Nem tudom ti hogy vagytok vele,de nekem nagyon nehéz lenyomni. Nagyon feszül a lábam, és ha erőltetem, akkor sem tudom annyira lenyomni. Mit lehet ez ellen tenni

2012. febr. 16. 18:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Biztos nem elég lazák a szalagok. Csináld, amit a többiek írtak, idővel lazul majd, és jobb lesz.:)
2012. febr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

egyszerű:

nem leszorítani kell a sarkad.csak elvonja a figyelmed,ha megpróbálod.

a sarkad az támasztás miatt kerül lejjebb ,mint a lábujjaid.a lábszáradnak inkább függőlegeshez kell közelebb lennie,és úgy már nem nehéz :)

2012. febr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ne hallgass arra, aki azt mondta, allj bele a kengyelbe! attol csak megfeszul az egesz labad, nem rugozik a bokad, a terded, merevve valik az ulesed. (mar korabban valaszoltam a kerdesre, nem irom le megegyzer)
2012. febr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!