Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináltok a cipővel ha...

Mit csináltok a cipővel ha feltöri a sarkatokat?

Figyelt kérdés

nemrég rendeltem internetről egy DC cipőt kép: www.garagestore.hu/noi/cipok/dc_shoes/1819_rebound_hi.html#.Tkk75Sk7ReC.facebook méretre és midnenre stimmel a bajcsakaz hogy egy órát volt rajtam és nagyon feltörte a sarkam alig birok felveni bármiylen más cipőt rá, rendesen vízhólyagosra. tetemrá zsepit és ütögettem kalapáccsal vagy 20 percet járkáltambenne vizes zokniban egyiksem jött be.. :/ ötletek?

17/L


2011. aug. 17. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
hát nekem egy topánkám csinálta ezt. tegyél rá vízhólyagtapaszt, nkem is kellett v 3 hónap, mire már nem töri fel. sokat hordd:S
2011. aug. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én sebtapaszt szoktam a sarkamra tenni.

De az se a legjobb megoldás.

2011. aug. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a sebtapasz nemjó ugyanúgy fáj tőle a sarkam.. a vízhólyagtapasz jóötlet lehet kipróbálom:)
2011. aug. 17. 14:24
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem az segített, csak rohadt drága sztem, és ha nem cserélem naponta, undorító. az van ráírva, h több napig bírja, ami igaz is, csak csúnya eny idő után
2011. aug. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!