Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kobakról?

Figyelt kérdés

Mindig kapok hírlevelet a horze-től. A mostaniban volt egy hirdetés, hogy 10000 Ft ez a kobak. Az oldal angol, így nem igazán tudom hogyan lehetne megrendelni ezt a kobakot. Mi a véleményetek róla, volt/van -e ilyenetek és hogyan lehet megrendelni?

kép/link: [link]


2012. febr. 23. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Naon állat!
2012. febr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bővebben :D
2012. febr. 23. 19:03
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
gagyi.nézz jobb minőségűt.
2012. febr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, szép a "külleme", és szerintem tartós is, mert ugyebár Horze :)
2012. febr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem a márka számít, hanem az , hogy ne b@szódjon szét az ember feje ha esetleg leesik a lóról. Én ha használok akkor Heloridert , nekem az bejön de mondom nem a kinézetre meg a "nagy" márkára kell támaszkodni. Legyen kényelmes ,3 ponton rögzíthető, lehetőség szerint szellőzzön ez a lényeg Ha ezek a tulajdonságok megvannak benne akkor jó.
2012. febr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi Ráhel :)

Utolsó, ezért kérdeztem meg, hátha van valakinek ilyen. Persze, nem a márka számít, de azért a horze jó szokott lenni.. Meglepődtem, hogy csak 10000 Ft, gondoltam megkérdezem :)

2012. febr. 24. 18:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Vegyél jobbat, ez egy biciklis sisaknak elmegy, de lovaglásra komolyabb kéne.
2012. febr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem szeretem a horze-t bár horze-s kobakom van nekemis. de bocsi de ez gagyi.. bár attolfügg mire kell.. ha hoppizásra akkor 1-2évig jó.. ha komolyabban akkor ez nagyon ratyi..:S
2012. febr. 25. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha mégis ezt veszed,akkor nem tudom ,hogy tudsz e róla,de már Magyarországon is megveheted :) a legújabb magyar horze katalógusban már benne van.
2012. febr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Nem ezt a kobakot veszem, már megrendeltem egy másik, fouganzásat (jó fajta). :)
2012. márc. 2. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!