Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kincsem –Nemzeti Lovas...

Kincsem –Nemzeti Lovas Program. Hogy tetszik?

Figyelt kérdés

[link]

csak úgy futtában olvastam át.. a célkitűzések jók..de mikor valósítjuk ezt meg? És miből?

na mind1 a véleményetek érdekel.



2012. febr. 24. 23:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

"És ha nem értesz egy szakághoz akkor meg végképp ne ugasd le!"


Pont erről van szó, hogy aki belát a kulisszák mögé, az tudja, hogy mik folynak ott. Nem kezdek el veled ellentétben kérkedni azzal, hogy milyen területen mozgok (nem versenyzek), de van rálátásom a dolgokra. Nem csak az ütlegelésről van szó! Ha nem tudod, nem baj, csak akkor nem kell róla véleményt alkotni. És megkérlek, ha hozzám beszélsz, legyél szíves olyan tisztelettel beszélni, ahogy én - gondolok itt a szóhasználatodra.

2012. febr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Hogy látnál be a kulisszák mögé mikor kis sem jársz??? Azért mert elolvasol néha egy újságot?Nehogy már annak akard megmagyaráz , hogy mi van ott kin , aki szinte minden versenynapon kint van.SS Nem "kérkedek" hanem csupán csak arra akartam utalni, hogy attól még , hogy valaki a lovasporban van jelen az nem kizáró ok , hogy szeresse a lóversenyt, ami egyébként meg szorosan kötődik a történelemhez csak már az ilyen okostojások teljesen átformáják csak azért , mert hallanak valami hiteltelen dolgot. Ami nem tetszik nekem sem az , hogy van amikor eladják a futamokat , de ezt nem mindenki így csinálja , vannak még kint tisztességes emberek, selejtek meg mindenhol akadnak(lovassportban ,lóversenyben is egyaránt) ,akiket ki kéne szelektálni .De most csak azért mondani itt a hülyeségeket ????
2012. febr. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

"Hogy látnál be a kulisszák mögé mikor kis sem jársz???"


Nem nézőként kell ahhoz kijárni, és nem is versenyzőként, hogy beláss a kulisszák mögé! Egyébként, ha szeretnéd a lovakat, akkor inkább elborzasztott volna az, amit írtam, ehelyett gőzerővel véded, ez mindent elárul. Tudod, nekem a ló sokkal fontosabb annál, minthogy egy ismeretlent egy névtelen fórumon legyőzzek szópárbajban. Ha igazán állatbarát vagy, akkor próbáld meg ezt a szellemiséget magadévá tenni, ahelyett, hogy itt "kiabálsz" nekem.

2012. febr. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Én állat barát vagyok,de te valami szörnyen primitív állat vagy:) Az ilyeneket nem szeretem. Most komolyan szerinted nem hülyeség lefitymálni ,valamit amihez nem értesz?! A kulisszák mögé csak akkor láthatnál be igazán ha kijárnál. Bár igaz, meglehet , hogy távollátó képességeid is vannak......
2012. febr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Bocs hogy bele szólok a kis vitátokba, de szerintem a lóverseny és az állatbarátság teljesen össze fér.. ;))
2012. febr. 26. 15:04
 16/24 anonim ***** válasza:
Ennek magyarázhatod kedves kérdező :) Látod, Ő látatlanban megtudja álapítani , hogy én egy szemét lógyilkoló vagyok csak mert szeretem az ügetőt és a galoppot xd Biztosan Ő is valami patpareli hókuszpókusz művész lehet........
2012. febr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Háát előfordul.. :D
2012. febr. 26. 18:13
 18/24 anonim ***** válasza:

"de te valami szörnyen primitív állat vagy"


Szavaid önmagukért beszélnek, no komment...


" Most komolyan szerinted nem hülyeség lefitymálni ,valamit amihez nem értesz?!"


De igen, az. Éppen ezért csak olyat filymálok le, amihez értek.


"A kulisszák mögé csak akkor láthatnál be igazán ha kijárnál."


Nem. Az lát mögé, aki benne él, akinek az élete, aki az elsumákolt dolgokról is tudomást szerez. Ha valamiről nem tudsz, az még nem jelenti azt, hogy az nincs is.


Fogalmazhattam volna durvábban és primitíven, ahogy te tetted, de inkább kulturált stílusban írok, hogy legyen miről példát venned! :)

2012. febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
akkor világosíts már fel legyél szíves , hogy pontosan mit látsz ami neked nem tetszik? Tudod hülye vagyok had jöjjek már rá...
2012. febr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Küldhetek majd linkeket, ha akarod. (NEM hatásvadász, botránykeltő, könnyfakasztó, néphülyítő cikkekről van szó!) De kérlek, ne fogadd ilyen ellenségesen és elutasítóan, amit mondok, mert akkor semmi értelme.
2012. febr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!