Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan tudhatom meg mi a...

Hogyan tudhatom meg mi a van-e csapda benne?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket így első körbe ne oltsatok le.

Szeretnék venni egy lovat, kinéztem a kancát egy hatéves ügető. Megtaláltam neten az anyját, apját, egy futott futamát a sütései alapján.

A problémám az, hogy semmilyen papírja nincsen, a miértre csak azt mondja a pasi, hogy Ő csak árulja viszi, nem viszi. Vinném.

De honnan tudom, hogy teszem azt a ló nem lopott? Nem szeretném, hogy megveszem, elkezdek utána járni, én mondjuk lefedem magam egy szerződéssel, de ha csórták attól még a lovat simán elveszthetem.

Szóval nem tudjátok, van valami telefonszám, amin tudok érdeklődni? Bajba sem szeretnék kerülni, mert most bunkóság lesz amit mondok, de nem szeretném az ürgét sem felnyomni, ha nem tiszta úton van a ló nála, mertha csak én néztem meg, egyenes az út felém.


Valahol ennek utána lehet járni név nélkül?


2012. febr. 27. 10:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem kaptál elég jó választ. Van nyom amin el lehet indulni és segítséget is kapnál hozzá, esetleg a ló eredeti papírjait is megszerezheted.

Ha nem akkor is ki tudod deríteni a múltját, csak kicsit utána kell járni, ha kell a ló, akkor megéri. Ha meg is veszed írjatok szerződést, aztán ha nincsenek meg a papírjai akkor majd megcsináltatod te.

2012. márc. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!