Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hány év után ugrottatok először?

Hány év után ugrottatok először?

Figyelt kérdés
Azt is írjátok le, hogy hetente mennyit lovagoltok.

2012. márc. 9. 16:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Köszönöm, utólsó! :-)

Higgyétek el, tényleg egészen más a dolog, ha napi rendszerességgel, jó edző mellett, jó lovakon lovagolsz, mint ha mondjuk hetente egyszer teszed ezt, akár ugyanolyan körülmények között. Az ember felejt dolgokat, amíg a készségek ki nem alakulnak, addig gyakorlatilag minden órán azzal kell kezdeni, hogy újra hozzászoksz a ló mozgásához, megpróbálod feleleveníteni az előzőleg tanultakat. De ha nem napok, hetek telnek el két lovaglás között, max. 24 óra, az azért sokat jelent! Még benned van az előző nap megszerzett tudás, könnyebb elmélyíteni, megerősíteni, ezáltal továbblépni.

Most épp nem oktatok, mert pici babáim vannak, de nyugodtan le merem itt írni, ha újra dolgozni kezdek és bármelyikőtök vállalja, hogy napi szinten dolgozik velem, garantálom (átlagos, nem kiemelkedő lovas esetében) hogy három hónap múlva simán ugrattok kis szóló akadályokat. Számon lehet rajtam kérni. :-))

2012. márc. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nincs mit, Gabka :)) ! Hát igen, most is igazad van mert teljesen más minden áldott nap lovagolni, mint hogy hetente csak 1-2x jár valaki a lovardába. Óriási a különbség! Bár szerintem aki nem járt életében, vagy nem próbálta ki azt, hogy minden nap lovagoljon, az nen is tudja mekkora fejlõdést érhet el ezzel. :))
2012. márc. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Bocsánat: -nem
2012. márc. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
én háromnegyed év lovaglás után kezdtem egy kis x-szel :)
2012. márc. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az tõk jó :))
2012. márc. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!