Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan hívjam magamhoz a lovam?

Hogyan hívjam magamhoz a lovam?

Figyelt kérdés
Próbáltam füttyel, csettintéssel is, de ennél van egyszerűbb?
2012. márc. 9. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen van: Gyere xp. Ha nem jön megismétled erélyesebben szólsz amég észre nem veszi, hogy neki szólsz.
2012. márc. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
És ha nem xp a ló neve?
2012. márc. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mond neki , hogy "gyere ide takaródj"! xd De a legegyszerűbb ha kajával pl zabbal próbálkozol.D
2012. márc. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nem ismeri a jelzést, akkor még szép, hogy nem fog odamenni! Meg kell neki tanítani a jelet, magától egyik ló sem bandukol majd oda hozzád mert füttyögsz meg csettintesz.

Volt már egy ilyen kérdés, ott írtak használható válaszokat, keresd meg. (feltéve, ha nem te voltál ott a kérdező. ha te voltál, akkor meg fogadd meg az ott leírtakat, és talán eredményt is fogsz elérni :))

2012. márc. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Vigyél magaddal csalit, és ha nem megy oda, akkor hidd el egy idő után oda fog menni :))
2012. márc. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Második! xD Nem tudom hogy hívják a lovat ezért írtam! :DD
2012. márc. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha odaszólsz neki és mikor már rád néz akkor leguggolsz általában kíváncsi lesz és odajön, legalábbis ez nálam beszokott jönni, de szerintem lófüggő. Meg kell neki tanítani egy jelzést és ha megtanulta, akkor utána már oda fog menni, ha kiadod a jelzést.
2012. márc. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
21:45 már megtanítottuk neki, oktatóm egy egyszerűbbet szeretne.
2012. márc. 13. 17:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Hahóóó a sima: Gyere xy (nem tudom, hogy hívják a lovad) miért nem jó? Miért akarja mindenki fejen állva, hátra tett kézzel magához hívni a lovát? Miért nem, jó ha csak a nevén szólítod és mondod neki, hogy gyere ide? Vagy vagányabb ha füttyentesz vagy csettintgetsz? Nem értem az embereket néha!
2012. márc. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!