Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit csinalnal, ha orokolnel 2...

Mit csinalnal, ha orokolnel 2 lovat?

Figyelt kérdés

Egyik tavoli rokonomnak tobb even keresztul ingyen segitettem es azt mondta, hogy ha meghal ram hagyja a lovait. (Akik egyebkent eleg neveletlenek). Eleg rossz allapotba kerult mar es hamarosan be kell fekudnie a korhazba. Most bertartasba vannak a lovai.


Ha ram maradnak a lovak, hogy fogom eltartani oket? Tudok lovagolni, de meg tanulok, egyetemre jarok. Vagy maradjanak addig bertartasba, mig be nem fejezem a sulit?


2012. márc. 11. 18:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyebkent az egyik lo 15 eves kanca a masik pedig egy 9 eves herelt. (csikoja a kancanak)
2012. márc. 11. 18:20
 2/7 anonim ***** válasza:
ezt neked meg a szüleidnek -vagy akik eltartanak- kell tudni.Mi nem mondhatjuk meg mi legyen,sőt ilyen módon szerintem tippet se adhatunk -ugyanis úgysincs semmi értelme.
2012. márc. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ja igen, a lenyeg lemaradt. Nekem nincs annyi penzem, hogy 2 lo bertartasat fizetni tudnam. Raadasul meg egyetemre jarok. Viszont a lelkemre kototte, hogy nem fogom eladni a lovat. Most nem tudom mi tevo legyek.

Azt meg lehet csinalni, hogy olyan lovardaba viszem a lovakat, ahol gyerekeket lovagoltathatnanak rajta vagy kocsiztatnak oket, cserebe ingyen tartjak?

2012. márc. 11. 18:28
 4/7 A kérdező kommentje:
Vagy legalabbis nem teljes arat kernenek a bertartasert.
2012. márc. 11. 18:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Az nem lenne rosz ötlet amit leírtál, de vigyázz mert könnyen el ronthatják.. :/
2012. márc. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ahova én járok lovagolni ott van olyan lehetőség, hogy használhatják a lovakat iskolalónak(ha éppen szükség van rájuk) és állásba vagy ridegtartásban tartják őket.. ez így nem olyan drága.. de akkor neked kell kijárnod hozzájuk mozgatni őket... vagy hallottam olyan tanyákról is ahol minimális áron elvállalják a lovat.. de azt nem tudom, hogy hogyan bánnak velük.
2012. ápr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
kolbászt csinálnék belőlük!! Szeretem a lókolbászt, NYAMM!
2012. júl. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!