Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Használtatok ilyet?

Használtatok ilyet?

Figyelt kérdés

[link]

használatok ilyet jó vagy inkább hülyeség?



2012. márc. 13. 19:49
 1/8 A kérdező kommentje:
úúúúú bocs a kutyákhoz akartam tenni
2012. márc. 13. 19:50
 2/8 A kérdező kommentje:
lécci rossz kommentelők kíméljenek nem figyeltem bocs
2012. márc. 13. 19:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hülyeség, de fogkefe helyett van rágócsont, az elvileg jó.
2012. márc. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kímélek :xd:D
2012. márc. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi használtunk ilyet, illetve kipróbáltuk, de nagyon nem jött be a kuytának, és annyira igazából hatásos sem volt.

A legjobb fogkefe a kutyának a műcsont, én azt gondolom :)

2012. márc. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. márc. 13. 20:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg marha nagy hülyeség. Egy kutyának tisztul a foga ha csontot rág vagy hús eszik, és tudtommal senkivel nem akar egy kutya smárolni. Meg egy kutya száját amúgy se lehet tisztára mosni mert a következő alkalommal már a micsodáját nyalogatja és újra ott is van a baci. Amúgy elég elvinni állatorvoshoz, az lekezeli a fogát, de még az se kell.
2012. márc. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Láttam már ilyet és teljesen felesleges. Adsz neki inkább egy rágós csontot és avval máris többre mész, ráadásul megúszod a kellemetlen helyzetet, és a kutya is szívesebben rág egy csontot minthogy a szájában kotorásszanak :)
2012. márc. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!